Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már valaki Animator...

Volt már valaki Animator Training munkán vagy casting-en?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ne kíméljetek: úgy velősen miről is szól ez az egész? És milyesféle adottságok kellenek hozzá?

#utazás #munka #casting #animatortraining
2016. máj. 2. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlenség, magabiztosság, terhelhetőség minden képpen.

Én dolgozom egy nőnek, aki ezzel foglalkozik.

Magyar, cseh, horvát, szlovák embereket toboroznak és viszik őket, Tunéziába, Törökországba, Görögországba, Bulgáriába stb.

Egy ilyen munkát úgy kell elképzelni, hogy nonstop vigyorognod kell, ugrabugrálnod, szórakoztatnod a 40 fokban, műszálas jelmezben és a többi, mindezt 3 és fél hónapon keresztül.

Sportosnak, fittnek kell lenned, de ez nem azt jelenti, hogy vékonynak. Van egy csajszi, aki elég testes és harmadik éve nyomja az ipart, de nagyon jól bírja.

2016. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És keresni mennyit lehet ezzel? Szabadidő jut?
2016. máj. 2. 13:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Három hónap alatt nincs szabadidő, dolgoznod kell.

Kicsivel több mint 100 ezer.

2016. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Többet tudok keresni egy havi gyümölcsszedéssel. Valahogy ez mégis izgatja a fantáziám. Miféle előnyei volnának ennek a melónak? Gondolom kapcsolatokat, barátokat lehet szerezni és utazni, de ha egyfeszt kell dolgozni, valamivel mégis többre vágyom, hogy megtérüljön.
2016. máj. 2. 14:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Ami nekem a hátránya, az másoknak az előnye: pörögnek egész nyáron, buliznak, szórakoztatnak, gyerekekkel foglalkoznak, nyelveket gyakorolnak, kapcsolatokat teremtenek, 5 csillagos szállodákban dolgzonak, stb.

Ők erre vágynak. Én sosem csinálnám. Borzasztó zárkózott vagyok és utálom ha rám akaszkodnak. Itt pedig csak erre lehet számítani.


Ha Magyarországra jössz animátornak az talán kicsit nyugisabb, de pörögni és melózni mindenhol kell.

A nő aki ezeket szervezi el szokta mondani, hogy ez nem nyaralás. A fizetés meg szerintem is kevés, de ha úgy fogod fel, akkor ingyen mehetsz ki a tengerpartra. Plussz a tréning költség.

2016. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor egy hajóban evezünk. Jómagam is zárkózott típus vagyok, ám mégis vágyom arra, hogy fejlődjek ezen a téren és a komfortzónámon kívül is mozogjak, tapasztaljak az életből, munkából, emberekből, ezért gondolkozom ezen a dolgon. (Nem vagy véletlenül rák? :D )

Ha nem élvezed ezt a melót, akkor miért csinálod?


A szállás és az étel ingyen van, vagy magam kell állnom mindezt?


Valahogy nekem ez a 100 ezer még mindíg kevés érte, olyasmit nem lehet, hogy csak egy hónapig csinálom ezt? Vagy a szerződés szigorún megadja a 3 hónapot?

2016. máj. 2. 14:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rák.

Nem én csinálom én csak a szervezésben segítek.


Azt tanácsolom, hogy nem ez a legjobb módja arra, hogy fejleszd önmagad. Ez kb olyan, mintha a meleg szobából, kiraknának fürdőruhában a vadonba oszt éld túl.


Na jó annyira nem drasztikus, de ha zárkózott vagy akkor be sem vállogatnak.


Vannak más ügynökségek is, de ahol én melózom, ott 3 és fél hónap fix. Csak akkor mehetsz haza, vagy állhatsz ki ha megsérülsz. Meg persze le lehet mondani, de nem tudom ki fog a szezon közepén haza vinni pl Görögországból.


Inkább kezdetnek vagy dolgozz itthon animátorként, vagy végezz szociális munkát.

2016. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A szociális munka nem vonzz egyáltalán, inkább az utazás és tapasztalatszerzés, hogy kijussak innen és megtapasztaljam milyen a kemény meló.


Még elgondolkodom rajta.

2016. máj. 2. 15:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Az tény hogy ez elég kemény meló lesz.
2016. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenesetre a válaszokat! :)
2016. máj. 2. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!