Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már valaki Animator...

Volt már valaki Animator Training munkán vagy casting-en?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ne kíméljetek: úgy velősen miről is szól ez az egész? És milyesféle adottságok kellenek hozzá?

#utazás #munka #casting #animatortraining
2016. máj. 2. 11:17
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én dolgoztam animátorként a Kanári-szigeteken és az én tapasztalatim sokkal jobbak.

Spanyol céggel dolgoztam a fizetésem átszámítva 220-230 ezer körül volt, szállással és 3-szori étkezéssel.

A szerződésem határozatlan idejű volt, így addig maradhattam, ameddig szerettem volna.

A cég nagyon segítőkész volt. Heti 5 napot dolgoztam és 2 szabadnapom volt. Nagyon sokat kellett a vendégekkel lenni, beszélgetni. Minden hotelnek van animációs programmja így változatos tevékenységeket kell levezetni, például játékokat vezényelni, az esti showkban szerepelni, a különleges showkat reklámozni, táncolni a színpadon a gyerekkel, kabalának öltözni, aquaqym-et tartani és a legfontosabb mosolyogni.

2016. júl. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Idén nyáron voltam kint, abszolut nem dolgoztam halálra magam, heti egy nap szabad mindenkinem jár. A fizetes is sokkal jobb, mint ahogy a fentiekben leirtak en annak a duplajat kaptam úgy h kezdö voltam. En is inkabb azoknak a táborat gyarapitom aki nem beszel sokat inkabb visszahuzodo vagyok, nagyom elvoltam a gyerekekkel ok js nagyon szerettek engem..munka minden percet kielveztem
2016. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!