Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egész Magyarországra jellemző...

Egész Magyarországra jellemző a kollégák kibeszélése?

Figyelt kérdés
Pl. Az életük pletykálása? Külföldön is ez megy?
2016. máj. 3. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs munka, nincs háború, akkor igen. Unatkoznak, nem akarnak tükörbe nézni, emlékezni a hibáikra amiket elkövettek, ezért másokon csámcsognak. Ugyan ezt csinálják mindenhol. Csak van aki felveszi és érdekli, avgy aki pedig lesz**rja.


Én a munkahelyemen azt hittem, hogy mindenkivel jóba vagyok. Kedvesek voltak velem az első perctől kezdve. Majd jöttek a susmorgások, az, amikor hirtelen belépsz az ajtón és mindenki elhallgat. Aztán csapatfeladatnál mindenki rámfogta, higy én hibáztam. Még én is elhittem, majd egy külső ember világosított fel, hogy jól megszívattak. Azóta 2-3 emberrel vagyok jóba csak. Velük szeretek dolgozni, a többit pedig csak passzolgatjuk. Munkahelyen barátság nehezen szövődik, pláne ha nagy a versenyszellem. Nyugodtan kibeszélhetnek, pletykálhatnak, tudom, hgy a barátaimnak így vagyok jó és szeretnek mindne hibám ellenére is. Csak ez a fontos. :)

2016. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez elég szánalmas szerintem. Külföldön is ez megy?
2016. máj. 3. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ez megy.
2016. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön dolgozó gyógypedagógus azt mondta, hogy ott náluk is ugyan ez megy. Amíg emberekkel dolgozol, addig ez lesz, legyen bármilyen nép leszármazottja..
2016. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálam jó volt a hangulat amíg nem jött egy lepasszolt kolléga(később kiderült miért passzolták le) és mivel én vagyok az egyetlen nő megpróbált rámhajtani, mivel illedelmesen nemet mondtam elkezdett szivatni pl. tudta hogy érzékeny vagyok a huzatra mégis folyton teljesen kinyitotta az ablakokat(télen a mínusz fokban ennek a következménye lett egy arcüreg gyulladás) persze minden férfit a maga oldalára állított és én lettem a kényeske, aztán egy másik kollégának bemesélte, hogy rosszat mondtam róla(holott nem is beszéltem vele) és az a kolléga meg heccből télen elzárta a fűtésemet én meg nem értettem miért fázom és még én voltam a fárasztó hogy pont tavasz elején jövök rá erre amikor már úgyis meleg van. Szépen mindenkit elküldtem melegebb éghajlatra és bár azóta egy rossz szót sem szólnak rám érezhető, hogy nem tartozom a csapatba, már nem lesz olyan mint rég és mindez egy olyan kolléga miatt aki még a 3 gyerekes anyukát is próbálta becserkészni és megsértődött amiért én nemet mondtam.
2016. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dolgoztam külföldön,egyedüli magyar voltam a csoportban. Volt,hogy bementem abba a helyiségbe,ahol a kollégák voltak,majd elkezdtek susmorogni,úgy hogy közben félszemmel engem néztek,majd hangosan röhögni kezdtek.
2016. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pletyka nem magyar találmány. Mindenütt ez megy.

De mehetsz olyan helyre is dolgozni, ahol megszólalni, sőt felnézni sem szabad. Utána úgyis kibeszélnek.

Zavar?

Annál inkább.

2016. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!