Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány állásinterjú kellett...

Hány állásinterjú kellett ahhoz, hogy "ne fosd össze magad" az interjú gondolatától?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőn se f*stam össze magam.
2016. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már az elsőnél sem volt gond.
2016. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak 1


A többin sose izgultam. Akkor is csak előtte. Interjú alatt már nem.


Próbálok lazán viselkedni. Végülis mit veszíthet az ember. Max nem veszik fel :D

2016. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sosem volt gond, alapból nem kell túlreagálni és mindenbe csak azt látni hogy "biztos jól kicsesznek velem, durva kérdéseket tesznek fel". Másrészt...a MAGABIZTOSSÁGOT NAGYON ÉRTÉKELIK!!!!
2016. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kell egy rutin. Úgy kell odamenni, hogy te egy jó munkahelyet akarsz, ők egy jó munkaerőt, ha egymásra találtatok, akkor jó, ha nem, akkor majd mással.
2016. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy kósza gondolattól is rágörcsölök. Interjú közben nem volt nagy gond. Az első pár perc után egészen megnyugodtam.

De előtte... szörnyen vacakul vagyok.

Ha csak azt ígérik hogy x napon hívnak, akkor is folyamatos stresszbem vagyok.

Két interjúm volt eddig.

2016. máj. 3. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd belejössz.
2016. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is előtte való napon szoktam ideges lenni.Voltam már jópár interjún,de pl.utoljára 2,5éve voltam, így -hiába volt tapasztalatom-újra kezdőnek éreztem magam:)
2016. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindegyiken izgultam, de én alapból szorongó típus vagyok, szóval nem izgulós helyzetekben is képes vagyok izgulni. Aki viszont nem ilyen ember, mint én, az nem feltétlenül fél már a legelső interjúján sem. Minden csak a személyiségeden múlik, nem azon, hogy hány interjún vagy már túl.
2016. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!