Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet a munkahelyi...

Hogyan lehet a munkahelyi gondokat a melóban hagyni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném terhelni vele a környezetemet. Mit tegyek, hogy az ottani problémákat, esetleges konfliktusokat ne vigyem haza? Kinek mi vált be? Tippek, trükkök, tapasztalat?

2016. máj. 4. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
A nagy gondokat úgy sem tudod ott hagyni, a kisebbeket pedig szard le. nekem ez vált be. :)
2016. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz, igazából a dolgok kb. 80 százalékát le kell sz*rni. Ezt egy bölcs barátom mondta. :D
2016. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alain Delon ***** válasza:
60%
Ahogy megfigyeltem, ez alkatfüggő. Nekem spec. nehezemre esik a munkáról beszélni, ha nem vagyok bent a melóhelyen. Még ha kérdeznek is, nehezen nyögök ki egy két kényszeredett mondatot.
2016. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy, mint magánéleti problémákat otthon hagyni.
2016. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyenen kapom magam mindig megkérdezem magamtól: Meg tudom oldani itthon ezt a kérdést? Nem. Akkor meg nem ide való. Én is mindig hazavittem a melóhelyit és fordítva. Évekbe is telhet, mire többé-kevésbé megtanulod kizárni az egyiket a másik helyen, de érdemes gyakorolni. Igyekszem végiggondolni munkából jövet-menet az otthoni meg a benti dolgokat is, így mire egyik vagy másik helyre érek addigra le tudom tenni azt ami nem oda való. Ha személyes gondok vannak akkor tanácskérés gyanánt esetleg otthon is elmondom. Alapvetően tényleg a lesz*r*m tabletta működik, de ha nem olyan vagy akkor elég nehéz hozzájutni. Leginkább az évek során felgyűlő "ha ezt is magamra venném már rég a diliházban lennék" tapasztalatából lehet összegyúrni egy jó adagot belőle ,D
2016. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!