Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor bekerültetek egy...

Amikor bekerültetek egy munkahelyre, ahol nagyon rosszul éreztétek magatokat, mennyi idő után adtátok be a felmondásotokat?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kollégám.

Első nap 2 óra elteltével jelezte, hogy kimegy szünetre.

Ez 1999-ben történt.

Azóta is szüneten van szerintem, mert akkor láttam utoljára. :-D

2016. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én azért azt is fontosnak tartom,hogy mi az, ami miatt annyira rosszul érzed ott magad? Maga a munka, amit végzel, vagy a körülmények, esetleg kollégák ami miatt annyira nagy a gond?

Nekem volt olyan,hogy két hónap után azt mondtam,hogy holnap már nem megyek be, és mindez egy olyan kollégám miatt akinek elvileg át kellet volna adni a feladatot, ehelyett viszont inkább mindent megtett azért,hogy minél kevesebbet tudjak meg,hogy aztán rám olvassa,hogy nem végzem el azt, amit nem is tudom,hogy el kellene végezni.

Másnap aztán csak bementem, és veszítenivalóm nincs alapon -amire addig nem volt hajlandó - leültem Vele szemben és beolvastam Neki.Onnantól kezdve változott a helyzet.

Tehát nekem az a véleményem,hogy mérlegelni kell. Ha olyan ok miatt mennél ami biztos,hogy nem fog változni állj rá arra,hogy másik munkahelyet keress és menj. Ha viszont esetleg van esély arra,hogy a változásért tegyél egy próbát akkor tedd meg, ugyanis nincs olyan munkahely ami tökéletes lenne.

2016. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12es teljesen igazad van.

Csak itt az a probléma hogy a helyzet nem fog változni sőt idővel rosszabbodni fog.

2016. máj. 8. 23:14
 14/16 anonim válasza:
Azt mondják, ha már úgy indulszel egy munkahelyre, hogy: "valahogy csak túlélem ezt a napot is" vagy "mikor telik el ez a 8 óra" rögtön hagy ott!!! Ne várj vele! Ha fellélegzel végre, nem görcsölsz, könnyebben találsz más munkát.
2016. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
En elmentem hajóra dolgozni! :) Csak ajánlani tudom neked is!
2016. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

12, én ezt tettem. Kb. 3 hónap után már erőteljesen éreztem, hogy valami gáz van. Sokmindent tettem azért, hogy változzon a helyzet, láttam is rá némi halovány esélyt, és azt is tudtam a változás nem történik mdg egyik napról a másikra. Türelmesen vártam, idővel aztán voltam türelmetlen is. Egy év után távoztam, mikor már nem javulást hanem rolmlást láttam.

Ha a negatívum a főnöktől ered, nem sok az esély a változásra.

2016. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!