Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi alapján választottál...

Mi alapján választottál pályát, mi volt az elsődleges szempont?

Figyelt kérdés
Mekkora hangsúlyt fektettél egyéni vágyaidra? Milyen mértékben befolyásolt a pályaválasztásban a társadalmi érvényesülés igénye? Megvalósultak-e életcéljaid, terveid? (pl. Ha igen, hogyan érted el? Ha nem, mi volt az akadály? Stb. )

#házi feladat #pályaválasztás #életcél #társadalmi érvényesülés
2016. márc. 29. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A saját vágyaim alapján szerettem volna,de anyagi okok miatt nem valósíthattam meg. Amit tanulni szerettem volna arra több millió forintot kellett volna rászánnom. Ezt nem tehettem meg. így olyat tanultam ami nem igazán érdekelt de tudtam,hogy ezzel eltudok helyezkedni. Most már dolgozom egy olyan helyen amit nem igazán élvezek,de legalább eltudom tartani magam.
2016. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagy karriertervem nem volt. Minél hamarabb dolgozni, azt' jóvan - ennyi volt a cél. Ez be is jött, hamar szakmát szereztem, elhelyezkedtem, azóta már a fizetésem is jó.

Igaz, a munkámat gyűlölöm, a munkatársaimat még jobban, de jól megfizetik, amit csinálok, engem pedig csak ez érdekel. A munka nekem nem a kiteljesedésem eszköze, csak egy szükséges rossz, amit el kell viselnem azért, hogy pénzt keressek - aztán majd ebből a pénzből (az önfenntartás mellett) csinálok olyan dolgokat, amiket szeretek.

2016. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan még csak most érettségizek, a legfontosabb szempont az volt hogy olyat tanuljak ami érdekel és később élvezhetem a munkámat. A második természetesen a megélés volt, ez kérdéses hogy sikerül e abból amit választottam, ez a jövő titka még:D remélem igen:) Más nem érdekel.
2016. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ildike87 ***** válasza:
Kedves első válaszoló, mit szerettél volna tanulni, ami nem valósulhatott meg?És most mit dolgozol?Csak kíváncsiságból kérdezem.
2016. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ildike87 Első vagyok. Kereskedelmi pilóta szerettem volna lenni. Egészen kiskorom óta érdekelt a repülés,de a képzés túl drága volt. És tudtam hogy, ha hitelt vennénk fel nehezen tudnánk visszafizetni, így lemondtam róla.

Most egy ruhaboltban dolgozok amit nagyon nem élvezek,de nem hagyhatom ott mert szükség vn a pénzre..

2016. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ildike87 ***** válasza:
Köszönöm a választ!
2016. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!