Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok milyen a munkaköri...

Nálatok milyen a munkaköri légkör, milyen viszonyban vagytok egymással? Hányan vagytok közvetlen kollégák?

Figyelt kérdés

Nekem ahonnan eljöttem most, nagyon jó volt, volt hogy munka után beültünk valahova meg programokat terveztünk.


Most amik kilátásban vannak, ott viszont egy 40-50-es felettesem lesz, jogi terület( gondolom ott kicsit befásultak is az emberek, bár ez tudom sztereotípia részemről), nem tudom még külön irodában-e, vagy több ember is lesz-e közvetlen környezetemben, de gyanítom itt nem lesz olyan szabad hangulat majd, meg jó hangulatú légkör, mint ami volt. :(


Persze van aki egyedül van egy irodában pl. Én viszont jól érzem magam emberek között. Na de nem jöhet össze minden.



2016. máj. 26. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán jó. Van amikor bunkók velem, de vannak időszakok, amikor nem. Nőkkel dolgozom együtt és eléggé ingadozó a hangulatuk. A főnököm meg... szétszórt, néha bunkó, néha nem az, néha viccelődik...


Mindenesetre én annyira nem érzem jól magam itt. Főleg, hogy jelentősen alul vagyok fizetve.

2016. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és csak férfiakkal dolgozom. Hatan vagyunk közvetlen munkatársak, nagyjából azonos korúak. Nagyon jó a légkör. Még a sz*r munkát is úgy tudjuk megcsinálni, hogy egyikünk sem érzi tragédiának. Munkahelyen kívül nem járunk össze, de őszintén szólva napi 9-10 óra után ezt egyikünk sem igényli. Ettől függetlenül nagyon jóban vagyunk egymással és nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen emberekkel hozott össze a sors.
2016. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MZ.per.X ***** válasza:

Én most éppen felmondáson gondolkozok, pedig pár napja mondta a cégvezető hogy szívesen lát a csapatban.


Eddig eltelt próbaidőm alatt jó fej kollégákkal voltam, terepen, most meg átkerültem egy másik projektvezetőhöz.


Ő kvázi "kisajátított", a cégvezető azzal kezdte hogy 1-2 napot kellene besegíteni neki, ehhez képest 2 hétig dolgoztam neki folyamatosan, gyakorlatilag bedobott a mély vízbe aztán hagy ússzak.


Most a biztosítékot az b..szta ki, hogy előző projektvezető mondta hogy intéz nekem új céges laptopot, csak átkerült a feladat a mostanihoz, akinek első dolga az volt, hogy rendelt magának egy zsír új gépet, és rám sózta a saját lelakott sz..r gépét. És nem is a gép maga érdekel, mert én a sajátommal is simán elvoltam, hanem a gesztus, hogy első dolga az volt hogy kvázi kihasználjon engem a maga érdekében.

2016. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg háborús hangulat van: van 2 fő csoport, akik ugyan elvannak egymással, de az egyik csoporton belül számtalan klikk van, akik közül az egyik a fővezérklikk. Tehát rossz az egész...
2016. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően jó. A főnököm egy aranyos csaj, a felette lévő nagyobbik főnök meg egy tök korrekt, szakmailag nagyon pro fickó.

A kollegák is okék teljesen, jól elvagyunk.


Az egyetlen probléma az ügyfelünk képviselője, akivel sajnos napi szinten együtt kell dolgozni, na az egy orbitális nagy barom, de sajnos nem igazán lehet vele mit kezdeni... de legalább közösen ki lehet röhögni max ennyi.

2016. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!