Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire volt nehéz megtalálni...

Mennyire volt nehéz megtalálni azt a dolgot amit szerettek az életben, és önmagát a célotokat és a szerepeteket? 23/f

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban foglalkoztat a kérdés, hogy mégis hogyan tudnám elérni ezeket a dolgokat. Elég mély dolgokból jöttem már komoly hullám völgyekben voltam, de még mindig kis hülye gyereknek érzem magam..és most, hogy beköszöntötte a felnőtt élet megijedtem az egésztől. Régen drogoztam nagyon keményen, drogos bandákban is voltam semmit nem ért az életem...utánna elkezdtem dolgozni a 7 dik munkahelyemen vagyok túl, mert sehol nem találom a helyemet. Félre értés ne essék mostanában jöttem rá arra, hogy ez mind azért van , mert álomvilágban élek és kevés a kitartásom is. Abszolút nem tudok örülni a kis dolgoknak az életben, pedig tény hogy ezek a lépcsőfokok ahhoz, hogy elérjem célomat, és még sok lemondás tehát tudom önmagában hogy velem van a legtöbb baj, és a megoldást is kezdem érezni a kezemben..csak néha azt érzem , hogy ezekre a dolgokra semmi esélyem nincs. És erre is tudom a problémámat, mivel kiderült hogy ez egy hiány érzésből fakad az egész és ez a hit volt, és önmagában isten ezért hitgyülekezetkbe is jártam/járok , és ott is sikerült letennem a drogokat. Tudom ez a történet furcsának tűnhet, hogy ellenére annak, hogy tudom a problémámat/belátom nem jutottam el a megoldásra szerintetek a folyamatban ez lehet következő lépcsőfok?? És amúgy nagyon érdekelnének siker sztorik is a témával kapcsolatban kicsi-nagy teljesen mindegy! Ide tartoznak a párkapcsolati dolgok is nem igazán szeretek emberek között lenni, de szeretnék normális kapcsolatot:D:D ilyesmik tehát az egész élettel kapcsolatban szeretnék itt beszélgetni!

2016. máj. 27. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyira volt nehéz, hogy még mindig nem találtam meg 28 évesen és marhára nem szeretem az életet. Bármit megadnék, hogy visszamehessek a gyerekkoromba, amikor még úgy éreztem, hogy a világ egy varázslatos és csodálatos hely, ahol bármit megcsinálhatok és bármi lehet belőlem.


Abban viszont igazad van, hogy az apró dolgoknak kell örülni először. Talán ez az első lépés...

2016. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sose kerestem csak az állandóságot. Túlontúl ragaszkodom az emberekhez mert gyökèrtelen vagyok mindenkitől elszakîtottak anno. Olyant kerestem aki megbecsüli s elfogad. Tavaly elött azt hittem minden jó, munka, szerelem, család...majd összetört egèszsègem is s semmit se tudtam tenni mert nem rajtam múlt. Majd elegem lett. Rohadt makacs vagyok ezèrt ott volt a bizonyítási vágy ès a spontán kapcsolatok rengeteg ismerős, barát, szex, utazások minden ami azt adta kicsit is, hogy èlek, igen itt vagyok. Gyógyîtottam magam. A remegès, fájdalom elszürkült, kellett hozzá ez a sok idő. De boldognak lenni nagyban nem merek, maradt az a sok sok apró pillanat mint a meleg kaka9, szèp tót nèzni, csókolózni, utazni idegen városba ahol egy soha nem látott program vár...ezek álîtólag a legjobbak a picik. De vágyok rá ne legyek jègbezárva belül mèg mindig. Az a rögzült èrzès is repedezzen.
2016. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon könnyű volt. 17 éves korom után konkretizálódott magamban életcélom.

Önmagam még hamarabb megtaláltam. 14 éves korom utánra minden mocskot lemostam magamról, innentől már csak figyelni kellett, változásokat s figyelni tudatosságomra.


Te nem hogy nem találtad meg önmagad. Olyan mintha hátad közepére bújtál volna el de ennek ellenére kényszeresen keresnéd magad... csukott szemmel... egy helyben ülve, csak agyban keresve magad.


Tudatossági szinteden nagyon gyorsan változtatni kell s egy kis tudás, hozzáállás-, és gondolkodásmód változtatás is el kéne.

Ha elkezdenél tudatosan élni, elkezdenéd megismerni magad ehelyett aa... szenvedés és önkínzás helyett, hamar megtalálhatnád magad. Utána jönnek hozzád tartozó dolgok, mint emberi kapcsolatok kialakulása, célok, valós vágyak, stb.

De nem ezeket és magadat kell keresni, ezeken gondolkodni, mert így olyan mintha fel néznél égre és keresnél élőlényeket egy másik bolygón.

Hát elhiszem, jó szemed van, de nem ennyire.

Esélyed nincs megtalálni magad. Előbb meg kell tanítsd magadnak hogyan keress bármit. Hogyan találhatsz rá megfelelő utakra. S ehhez tudatosság kell.

Mindennek keress okot mit csinálsz. Adj értelmet dolgaidnak.

Ha mindenben ok-okozat, hogyan logikus, stb-t keresed, nagyon hamar megfogsz változni, természetesen jó irányba s hamar magadra fogsz találni.

Írj rám segítségért.

2016. máj. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!