Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember hány éves korára...

Az ember hány éves korára találja meg önmagát?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó kategóriában járok-e...Hogy félreértés ne essék már most elmondom, hogy önbizalmam rengeted van, néha túl sok. A gond az, hogy még nem találtam meg önmagam. Tudom mit szeretném, vannak terveim meg minden a gondom inkább a stílusommal van. Nincs egy meghatározott stílusom akár az egyik percről a másikra megváltozok mint öltözködésben mint zenében. Egyik pillanatban még hardcoret hallgatok a másikban meg már COD-ot. Egyik nap még rockernek érzem magam másnap már rappernek de este már lehet egy divatmajom vagyok. Miért?
2016. márc. 30. 01:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj én 12-15 éves koromig voltam emos majd aztán semmilyen stilusom nem volt. Egy idő után azt éreztem hogy nem tartozok sehová, majd 17 évesen még is csak sikerült (azt hittem) rátalálni egy olyan stílusra amit nem mindenki mondhat el magáról hogy az legalabbis Mo-n. Volt egy kis bandank majd rá fél évre fel is oszoltunk. Aztán az életembe került egy lány és most ugy érzem nincs is szükségem stílusra hiszen aki szeret az ugy fogad el amilyen vagyok. Szerintem te sem találod a helyed a világban és ezért. Vagy mert nőlsz. :D
2016. márc. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!