Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mit értél el 25 éves korodra?

Te mit értél el 25 éves korodra?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem de egyik napról a másikra igy elkezdett kattogni az agyam hogy hoppá kislány 25 leszel,és nem tudom hogy lehet hogy szinte tegnap 22 vagy most meg eltelt 3 év és nem értem el semmit azt hittem Ennyi idős koromra lesz valami biztos pont vagy valami de semmi egy nagy kalap.
2016. máj. 29. 14:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Még nem vagyok annyi idős, de tudom, hogy ha annyi leszek, nem leszek sehol. Mivel semmit nem akarok elérni ebben a hányadék életben, egyedül egy munkát szeretnék minél hamarabb és kész. Nem kell szeretnem, nem kell élveznem, csak csinálom és legyen egy házam és kész. Egyedül leszek, semmi céllal. Egyszerűnek hangzik, de munkát találni érdekes lesz.
2016. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%

25 éves koromba, a Kelet pu. előtt csöveztem.

Talán jobb is volt mint most. Akkor még lakcímem sem volt. Most meg kétnaponta jön valamilyen csekk. SMS-ek, hogy már megint emeltek le a számláról.

2016. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Ha előveszel most egy nyelvtan könyvet, átbogarászod, hogy mi is az a központozás, és mit mikor kell használni, akkor legalább a helyesírásod jó lesz. (: Ezt a legtöbb ember nem mondhatja el magáról.
2016. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanazt értem el, mint sokan mások. Volt munkám meg egy használt kocsi, a lóvé pedig épp elég hó végéig.
2016. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%

Rosszul állsz hozzá a dolgokhoz.

Nem mindegy, hogy a csóróságba születtél bele, vagy mindig mindent megkaptál a szüleidtől.


Magadhoz mérten gondolkodj.

Honnan indultál?


Utána meg, hogy mik a terveid?


Nem biztos, hogy ami másnak olyan nagy cucc, az neked is az lesz.


Lehet, hogy valakinek minden álma egy saját gyerek, valaki meg soha nem akar babát. (most csak írtam valamit)

2016. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
World of Warcraftban elértem a 100-as szintet
2016. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

semmit. mióta kijöttem a suliból, azóta céltalan az életem. Ott legalább volt egy cél, hogy év végén ne bukj meg, vizsgázz le, szerezz jobb jegyeket. Azóta nincs. Munkahelyről munkahelyre vándorlok, sz@abbnál sz@rarbb fizetésért, meg bánásmódért. Ami jó hely lett volna, az is elsz@ródott.


Nem tudom mi a kiút belőle.

2016. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

1-2 hónapja töltöttem be a 25-öt én is, és én is ezen gondolkodtam.

Azóta el is kezdtem indulni másfelé, amerre eredetileg indulni szerettem volna, csak nem sikerült.

Most épp kifelé egy nem megbecsült, hálátlan munkakörből, ami ráadásul szar fizetéssel dukál és félretenni albi mellett lehetetlen. :/


A napokban viszont 2 interjú, nagyon remélem, hogy összejön és hogy jó lesz. (Jobb munkakör, jobb fizetés és hasznosabbnak is érezném magam)

Én szegény családba születtem és minden lassan és nehezen megy/ment, de a fontos akkor is, hogy haladj, nem baj, ha lassan.

25L

2016. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
25 éves koromban férjnél voltam, volt egy szakma a kezemben, a második gyerekem 1 éves volt; tehát gyesen voltam. Saját házunkban éltünk, nyögtük a kölcsönöket rá.. nem volt nagy igényünk, nem mentünk nyaralni, nem volt internet, mobil telefon, bútoraink is alig voltak de azt elmondhatom : BOLDOGOK VOLTUNK!
2016. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Semmit, de legalább már bejártam a fél világot :)

24F

2016. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!