Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értél el 20 éves korodra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értél el 20 éves korodra?

Figyelt kérdés
Nem csak szexuális téren, minden érdekel (sport, karrier, stb.) illetve aki még nincs 20, mit szeretne elérni?
2015. ápr. 12. 12:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
a kilincset. de komolyan, 20 évesen az ember még éppen egyetemista, sokmindent nem lehet elérni. 25/F
2015. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
4 általánost.
2015. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
47%

Azt hiszem emberileg sokat fejlődtem, sok jó tulajdonságom van (persze számtalan rossz is). Viszont történtek olyan dolgok, ami miatt csalódtam magamban, mert sokkal előrébb tarthatnék, ha képes volnék mindent beleadni bizonyos dolgokba. De ez még nem jött össze, úgy látszik olyan ember vagyok, aki csak a saját kárán tanul, de abból is nehezen :)

20/L

2015. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Van egy érettségim...
2015. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

A legmagasabb szekrény tetejét is, lazán.


Na jó... Érettségi, egy korai románc "kiskoromban", jó közérzet a suliban...

2015. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
66%
Önállóság, szabadság. Szexuális téren nem sokat. 21l
2015. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Karrier teren eleg sokmindent.

Jo allasom van jo fizetessel, es protekcio nelkul szereztem.

Fent tudok tartani egy alberletet egyedul, es meg felre is tudok tenni.


Mas teren viszont sajnos ennyire nem jo a helyzet.

De gondolom igy fair, nem lehet mindenben sikeres azember :D

2015. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
33%
17/F vagyok, és most az izmosabb testet szeretném elérni, amivel jól haladok, és le szeretnék diplomazni majd járműmérnökként:)
2015. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%

Leérettségiztem, megcsináltam a nyelvvizsgámat, egyetemista lettem egy nagyon keresett szakmában. Nagyon nagy, piacképes tudásra tettem szert, nagyon könnyen el tudok helyezkedni, és a fizetéssel is teljesen meg vagyok elégedve. Külön lakom a szüleimtől, saját házamban élek. Jelenleg táncolni tanulok, sztenderd és latin táncokat, igazából csak hobbi szinten. Megtanultam zenélni is billentyűs hangszeren. Szóval elég jól alakultak a dolgok, de sajnos csak ezen téren. Ami a magánéletemet illeti, romokban hever, és egyáltalán nem vagyok boldog.


21/F

2015. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
47%

Kijutottam onerobol, minden anyagi tamogatas nelkul németorszagba


21/l

2015. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!