Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi baja a fonokomnek? Miert...

Mi baja a fonokomnek? Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

En 26 eves no vagyok, o 45 eves ferfi. Teny es valo, hogy nagyon nagyon jol nez ki, de nalam tabu 2 ok miatt is, 1. nos 2. fonokom.


Kb. 1 eve kezdtem el itt dolgozni es ez csak fokozatosan egyre rosszabb lesz.


Eloszor csak hozzam kezdett el kozeledni, egeszen ovatostol az egesz mereszig, ezt most nem reszleteznem. Probaltam mindig valahogy kikerulni, illetve arra gondolni, hogy majd csak megunja egyszer.


Most viszont mar ott tartunk, hogyha egy ferfi kollegam megprobal beszelgetni velem, ugy nez ra, annyira feltunoen..., hogy azt nem lehet nem eszrevenni.


Meg itt is remenykedtem, hogy ezt csak en latom, de nem, mert mar ok is megjegyeztek...


Miert jo ez neki? :S


2016. máj. 30. 15:05
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

És te miért hagyod?

Elbeszélgettél vele erről vagy csak hagyod, hogy tegye amit jónak lát? Az ide kevés, ha elutasítod a közeledését, szépen szájbarágósan el kell magyarázni a helyzetet.

Erre amúgy van egy nagyon alázatos szövegem, a naiv fruska hozzáállással. (ha érdekel priviben megírom)


Szóval okosan elébe kell menni a dolognak.

2016. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elkuldheted privatban. Azt nem mondanam, hogy hagyom, mert szerintem az elutasito magatartas sokat elmond. Plusz akarmirol probal meg munkan kivul beszelgetni, hideg vagyok, es minden 3. szavam a nem. Nem tudom, hogy lehetnek ettol egyertelmubb. De rola lepereg egyszeruen minden.
2016. máj. 30. 15:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszont nem akarok rossz viszonyt a kollegakkal, akik mar olyasmirol fantazialnak, ami nincs is! Viszont sajnos okkal, mert a fonokom mar azt mutatja a kulvilagnak, hogy van. Legalabbis a ferfiaknak.
2016. máj. 30. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy lehetnél egyértelműbb, hogy konkrétan közlöd, hogy Géza a viselkedésed nagyon fura számomra és már a többi kolléga is észrevette. Kérlek, maradjuk a munkakapcsolatnál és ezeket a fura dolgokat mellőzd, a munka gördülékenysége érdekében.

Ha csak nem nagyon reagálsz a mondandójára, az nem elég.

2016. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mar mondtam neki, hogy engem zavar, hogy kozeledik. Nem tudom most szebben leirni, mert ez eleg megalazo volt szamomra, marmint, ahogy reagalt, konkretan...hogy is mondjam, nem mondom, hogy rohogott,de fogalmazzunk ugy, hogy erosen mosolygott. Igaz itt kisse lefagytam, mert nekem ez tok megalazo volt. Ezen most miert kell nevetni?
2016. máj. 30. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Keress másik helyet, ha nem változik.

Vagy! Egy ismerősöm ezt vetette be. Rástartolt a főnök. Éppen nem volt barátja, de egy jó kiállású, erős haverját megkérte, hogy munkahely elé menjen érte egy ideig, csak hogy lássa mindenki, hogy ő foglalt, és nem lehet vele akármit megtenni.

2016. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azon mar tulvagyunk, hogy azt hazudtam van baratom. Erre elkezdett a baratomrol kerdezoskodni. :S


Manapsag sajnos nem olyan konnyu masik munkahelyet talalni, ez pedig minden szempontbol tokeletes lenne, ha a fonokom nem csinalna ezt.

2016. máj. 30. 15:31
 8/8 anonim ***** válasza:

nálunk is van egy bunkó kolléga - konkrétan zaklatja nőket - a probléma ott kezdődik, hogy ő ezt nem tekinti zaklatásnak, a kolléganők némelyike meg vihogva küldi el melegebb éghajlatra, amiből az illető nem ért


azt a csajt, aki az első megmozdulásánál megmondta neki, hogy letöri a kezét, ha még egyszer hozzáér, azt messzire elkerüli a tapizással


tanulság: vagy csapj a kezére vagy ha ehhez nyuszi vagy, akkor panaszold be a cég etika vonalán, annak hiányában a HR osztályon!

2016. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!