Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálja ezt a főnököm?...

Miért csinálja ezt a főnököm? Féltékeny lehet rám?

Figyelt kérdés

Kreatív szakmában dolgozom, ahol mindig szükség van új ötletekre. Arculati anyagokat gyártok, és mindig megkapom a dicséretet, hogy mennyire ötletes dolgot találtam ki már megint stb.


A közvetlen főnökömmel jóban vagyok, a gond csak annyi, hogy többször előfordul, hogy ha valami szerinte - és mások szerint is - nagyon jóra megcsinálok, rá néhány napra előáll a saját verziójával, és természetesen az lesz elfogadva végül, hiszen övé a végső szó. Kollégáknak is szemet szúrt már a dolog.


Mindez csupán egy kellemetlen érzést hagyna, hogy ha az ő munkái még az enyémnél is sokkal jobbak lennének, de szakmailag sajnos nagyon nincs topon - nem tehetségtelen, de kb. az alapvető szabályokat sem ismeri. Így inkább úgy érzem, hülyét csinál belőlem, és nem is értem, miért dolgoztat, hogy ha később megcsinálja a saját maga verzióját. Gondolom, a nagyfőnököknek az én anyagaimat már be sem mutatják.


Ti találkoztatok már ilyennel?


2015. nov. 9. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Saját magát nem áldozza fel másért , ez egy harc és ő akar nyerni .
2015. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!