Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet az oka, ha olyankor...

Mi lehet az oka, ha olyankor is megkritizálják az embert a munkahelyen, ha látják, hogy valójában jól csinálja a dolgát? (főnök). Ez valami "próbatétel"? Hogyan érdemes reagálni rá?

Figyelt kérdés

Két munkahelyem van, de egy cégen belül.Nos, ma jött a főnökasszony anyja és mekegett, hogy nem tetszik neki valami, amit én állítólag nem csináltam meg elég szépen (ugyanúgy csinálom, mint eddig és ezelőtt még meg is dicsértek, de most ugyanaz rossz...).Állítólag a főnökasszony ment helyettem kijavítani, de erről én nem tudtam.

Nos, ez egy reggeli kb 1 órás munka.Miután én onnan elmegyek, sokan megfordulnak ahelyen és tönkreteheti bárki a munkám, nem állhatok ott is vigyázban!Persze egy főnökfélétől nem várható el, hogy legyen agyi kapacitása ezt felfogni, ráadásul olyan ember, aki életében semmit nem dolgozott, csak számolgatta a pénzét...

Nos, én persze dühösen reagáltam.Kollégák azt javasolták, nyugodjak meg és előbb kérdezzem meg, igaz-e egyáltalán, amit az öreglány mondott? Kérdezzem meg, az ottani kollégáktól, tényleg volt-e hiba a munkámban és pontosan mi volt az.Igazuk lehet, de addig még aludnom kell egyet és szétvet az ideg! Egyik kolléganőm szerint lehet hogy kóstolgatnak, mit reagálok, mennyire vagyok "csicskáztatható".

Amúgy a főnőknő anyja most ment nyugdíjba, attól félek, most unatkozni kezdett, elkezdte feleslegesnek érezni magát és most az lesz a fő dolga, hogy ellenőrízgetni jár és majd mindenféle hibát kitalál, hogy fontosságát bizonyítsa.Nos, nekem alapból nincs türelmem az emberekhez, az ilyen kreténekhez meg pláne nem!Mit csináljak? Hogy lehet az ilyen tripákokat helyretenni?


2016. márc. 11. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezaz. Köszönöm. Ma is bővült a szókincsem. Kritizáljatok meg!
2016. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hallottad még? Érdekes. Hát akkor épp ideje bővíteni aszókincsed.
2016. márc. 11. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkabb magadat tedd helyre, ne a fönöködet, mert te vagy a tirpak.
2016. márc. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyet éretten jó kezelni, az menekülésre készteti.
2016. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!