Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetszik a munka, szeretnék...

Tetszik a munka, szeretnék maradni de a munkaidő miatt nem biztos. Hagyjam ott ezért?

Figyelt kérdés
A munkaidő az: 6-14, 14-22. Hetente váltunk. Ami nem tetszik az az, hogy ebbe a szombat is benne van. Tehát kéthetente szombaton is este 10-ig vagyunk. A délelőtti az még elmegy de a délutáni nem. Részben e miatt is gondolkodom, hogy mást keresek illetve a fizetés miatt, ami minimálbér. A jó része az az, hogy itt nem idegeskedek, jó a társaság, gyorsan eltelik az idő.
2016. jún. 3. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen melóm, bár sokkal jobban fizettek, mert rácsaptak egy rahedli pótlékot a délutánra és a szombatra.

Nekem kifejezetten tetszett, hogy délelőtt/délután kellett menni, sokkal rosszabb, mintha 8-16 között kellene melózni, mert műszakban sokkal több szabad időm marad a napból. Könyebb volt így elintézni dolgokat. Mondjuk az szar volt, hogy szombaton muszáj volt bemenni.


Én azt tanácsolom, ha neked nem tetszik a beosztás, hogy addig ne lépj ki, amíg nem találsz egy olyan munkahelyet, ami jobb ennél. Munkanélküliként lenni még ennél is rosszabb.

2016. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szinte nem is fogsz találni jobbat, nem éremes váltani. a munkaidő másoknál még ennél is durvább. nekem pl már fél hattól délután 3-ig ott kell lennem. szintén minimálbérért. és ha elmennék onnan, akkor már indulhatok is a munkanélküli hivatalba mert nem adnak munkát, vagy nincs. nekem még ez is megéri. vagy ez vagy semmi.
2016. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!