Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi legyen? Elegem van mindenből?

Mi legyen? Elegem van mindenből?

Figyelt kérdés

Semmi kedvem semmihez.utálom a munkám, utálom a kollágáimat.

Lexivesebben otthagynám a munkahelyemet.

A megtakaritásaimból évekig eléldegélnék. de utána mi lenne.(kérdőjel)



2016. jún. 6. 22:48
 1/7 Gábor19750102 válasza:
Tudod akár hova is fogsz menni dolgozni. Mindig lesznek szemetek meg normálisak. Nekem eddig 3 munkahelyem volt. Mindenhol megtapasztaltam ugyan ezt. Meg egy másik lényeges ,hogy mennyire van esélyed váltani. Manapság elég nehéz elhelyezkedni.
2016. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba az egészet.Az élet túl rövid ahoz,hogy azt csináld amit utálsz,olyan emberekkel legyél akiket utálsz. Légy bátor,kezd új életet,azt csináld amit szeretsz.

Biztos vannak olyan dolgok amiket szeretsz csinálni,olyan emberek akiknek a társaságában jól érzed magad.

Változtasd ez életed olyan irányba ami neked jó.


Ha valamit nem szeretsz ne csináld!!!

2016. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 nekem ez már a hatodik munkahelyem, de ennyire sz.a.r.- helyem még nem volt, ilyen nagyképű hülye társaságban még nem dolgoztam,inkább felélném a tartalékaimat, de már nem bírom, szerintem hamarosan felmondok, még úgy is ha nincs más munkahely kilátásban.
2016. jún. 6. 23:08
 4/7 A kérdező kommentje:
#2.-kiváló válasz, csak kiba...szott jól megfizetnek, de utálom az egészet.
2016. jún. 6. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Valamikor én is így voltam, tehát otthagytam a munkahelyem pedig akkor még fogalmam sem volt hogy a megtakarításaim felélése után miből fogok élni. Sőt reménytelennek gondoltam a helyzetet. De életem egyik legjobb döntése volt hogy otthagytam az alkalmazotti sorsot, mert amíg nem dolgoztam addig kipihent aggyal megszülettek azok az ötleteim ami lehetővé tette hogy soha többé ne kelljen idegenek számára dolgoznom. És persze teljesen tisztességes úton. Egyszerűen arról van szó hogy ha nem másoknak dolgoztam akkor volt időm és energiám a saját életem építeni. Míg alkalmazottként nem elég hogy nem éreztem jól fizetettnek magam, még az a kevés is folyton kifolyt a kezemből mert munkában kimerült aggyal képtelen voltam helyesen gondolkodni.

Valójában soha nem is lettem volna alkalmazott ha nem lett volna szocializmus ahol a szüleim is beoltották azzal hogy a munkahely a jövő, ezért én is alkalmazotti "pályára" indultam mint ők. De az őseim évszázadokra visszamenőleg önellátó gazdák voltak, tehát sem őket nem zsákmányolták ki, sem ők nem zsákmányoltak ki senkit. Az én ereimben is benne volt ez a szabad vér. És feltettem a kérdést magamnak hogy a nagyapám ásott kútból vödörrel húzott vízzel és kézzel aratva is vasegészségesen megélt 98 évet, akkor én ma a házi vízművek és egyéb modern technika mellett miért ne lehetnék ugyanolyan szabad. Nem tévedtem, mert számtalan költségem ellenére is lettem olyan szabad.

2016. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, valóban. Eleged van mindenből. Íme a válasz a cím(fő)kérdésre. Szívesen.
2016. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néha kompromisszumot kell kötni, néha mérlegelni. De a mai világban nem könnyű állást találni. Én is egy olyan munkahelyen vagyok, ami nem épp álmaim netovábbja, de motivál (-t eddig) a fizetésen kívül, hogy embereknek segíthetek.


Nekem is van megtakarításom, de azt egy esetleges elbocsátásra vagy betegségre stb. tettem félre, hogy amíg nem állok talpra (pár hónap) legyen miből fizetni a számlákat. Esetleg majd a lakásvásárlásnál a bútorokhoz jól jön... ilyesmi.


Inkább próbálj meg a szabadságos napokkal élni. többször kevesebb napot kivenni. TAvaly nekem is benn maradt vagy 10 napom, de meg is bántam (betegségek sorozata, kimerültség, fáradság)

2016. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!