Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen árufeltöltőként dolgozni?

Milyen árufeltöltőként dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Igazi rakodó munkás.
2016. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fárasztó. Persze nem mindegy, hogy a cukorkaosztályon vagy sóder osztályon dolgozol. Alulfizetett. Hajtós. Sokszor basogatós.
2016. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs jobb, akkor ezzel kell pénzt keresni. Ha lehet, akkor a cukorkaosztályon. Egyébként vannak azért különbségek az áruházak között.
2016. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj erre most azt mondom neked, fiú vagyok 17 évesen nyári melóként feltöltőként dolgoztam, ki lehet bírni, vizeknél, üdítőknél, alkoholoknál voltam, dehát mivel feltöltő voltam mindenhova be kellett segítenek 108 kiló voltam mikor elkezdtem, egy hónap alatt 92-re lefogytam =) De azóta is azt állítom életem legjobb munkája volt és tudod miért? Mert megtudtam hogy mi az a munka, mit is jelent a munka fogalma =) és mit jelent az hogy rongyos 70 ezerért ennyit hajtasz
2016. jún. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizsákmányolás.
2016. jún. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer dolgoztam egy ilyen helyen, nagyon szivatós. Miután ,,betanítottak" nem kaptam csipogót, hanem szemetet kellett szednem. Mikor betanultam akkor a srácot aki segített leüvöltözte egy majom, mert véletlenül egy rossz fogkrémet pakolt fel a raklapra, pedig csak annyi különbség volt, hogy az egyiken 4 csillag, a másik 5 volt, de nagyon hasonlított egymásra mind2. Első munknak jó volt, de inkább az éhenhalás mint hogy oda még egyszer vissza menjek.
2016. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó, egyáltalán nem rossz, nem nehéz, nem unalmas munka, legalábbis számomra. Pedig azt hittem, hogy az lesz. És azért kell(ene) ész is hozzá.
2016. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!