Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mért van ennyi képmutató ember?

Mért van ennyi képmutató ember?

Figyelt kérdés
Munkahelyem egy autóipari multi. A munkatársak akkor rendesek velem, ha szívességet kérnek vagy segítek nekik. Ha nekem kellene segítség, akkor a többség menekül. Meg a munkahelyen nem mindig szabad leülni. Mikor én vagyok olyan helyen, hogy leülhetek és ülve dolgozhatom végig a műszakot, akkor látom rajtuk, hogy irigykednek, mert ők nem ülhetnek le. Teszik a megjegyzéseket, hogy fiatal, de nem képes végigállni a műszakot és mennek árulkodni. Miért ilyenek a munkatársak?
2016. jún. 9. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ebben az országban, ez össz népi játék. Több örömük nem nagyon van.
2016. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is sajnos képmutató vagyok! :(


Mutogatom a gyerekkori képeimet mindenkinek!

2016. jún. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked csak a munkatársaid ilyenek, akkor tedd össze a két kezed és adj hálát érte! Általánosságban ugyanis mindenhol ilyenek az emberek. Ilyenek az osztálytársak, szomszédok, rokonok, ismerősök - amíg ki lehet valakit használni, körbeudvarolják, utána megfojtanák egy kanál vízben. Képzeld csak el, hogy vannak, akik az ilyen viselkedéssel nem csak a munkahelyen találkoznak! Hazamennek, már óbégat a szomszéd, hogy "mámeginn átnyőtt a diófa ága, beborítsa a fél udvart!" - közben az ág jó, ha 2 centire átnyúlik a kerítésen. Vagy épp a lépcsőházban kap el a 86 éves Hegedűs néni, hogy itten még egyszer ne csináljál ilyen drogos ajvékolást meg orgiát, mer' ő feljelent. Holott három hete csak aludni jársz haza a munkából, múlt héten jött fel hozzád az albérletbe egy ismerősöd a labdapumpádért. De a néni azért tudja, hogy te még drogot is árulsz. Persze mikor sötétbe borul a lakása, azért tudja ám, hogy hozzád kell felcsengetni, mert olyan kedves fiatalember vagy és rögtön megtalálod, melyik kisótómatta ment le.

De ugyanez meg a rokonokkal is. Hol is dolgozol? A ládagyárban? Ó, figyelj már, a fiam most érettségizett, jó vón' neki valami munka, nem tudol ottan valamit? De úgy mán, hogy ne a sorra kerüljön, valami irodába, mer' mégiscsak okos ez a gyerek, két hármasa is vót' az érettségibe - a kettesek mellett. Ha szerzel neki munkát, az első 1-2 hétben folyamatosan a nyakadon lóg, utána meg sem ismer. Az apja meg - hálája jeléül - fél évvel később mindenféle ingyenélő, hazug rablónak elhord a nagyapa hagyatéki tárgyalásán és soha nem látott számlákkal meg szerződésekkel bizonygatja, hogy csakis neki jár az egész hagyaték.

Nem csak a munkatársak ilyenek, hanem mindenki. Csak munkahelyen napi 8-12 órában össze vannak zárva az emberek és egy idő után akaratlanul is beindul a kibeszélés, pletykálkodás, fúrás.

2016. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző gyönyörűen leírta,nincs is mit hozzáfűznöm.

Sajnos ez van.

2016. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a saját szüleim és testvéreim is kilopnák a szemem.
2016. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez még az állati mivoltunkból maradt meg azokban, akik még azon a szinten vannak. És mivel a homo sapiens még csak 28 ezer éves, tehát gyerek, a többségük ilyen.
2018. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!