Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert ilyen kepmutato itt sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen kepmutato itt sok ember?

Figyelt kérdés

Annyira uszitanak, amit ok maguk soha nem lepnenek meg.


Kicsit ferde tukrot tartva:

"A ferjem bement cipovel a szobankba, peig tudja, hogy elozo nap porszivoztam."

"Hagyd ott! Valj el! En a ferjemtol mar regen elvaltam volna."


Es nekem ez az "en a ferjemtol mar regen elvaltam volna" mar boven tul van a csusztatas kategorian.


Nem gondolnak bele, hogy nem csak regi GYK-sok vannak az oldalon, akik mar ehhez hozzaszoktak es kezelni is tudjak, hanem ujak is.


Az ujak meg nem rossz kovetkezteteseket vonhatnak le az itteni szajkaratesok "tanacs"-aibol, amivel egyaltalan nem segitenek, hanem inkabb artanak nekik. Nem gondolnak bele vagy csak egyszeruen lesz@rjak?



2013. okt. 30. 14:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
35%
Sokan ilyenek, de ne foglalkozz velük.
2013. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Sok az elvált nő, aki nem tudta megtartani a férjét. Azért tanácsolják ezt, hogy másnak se legyen jobb, mint nekik.
2013. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Talán az ilyen problémákat (pl. a kérdésben idézettet is) egy felnőtt házas embernek (még akkor is, ha nőről van szó) saját hatáskörben meg kellene tudni oldani, és ha mégis itt próbál rá megoldást keresni banális gondjára, akkor az alacsonyabb ingerküszöbű embereknél kivághatja a biztosítékot, és kibújik belőle a kisördög/kistroll.

Persze ő is megtehetné, hogy nem kattint rá, de "asse100as", akinek annyi esze van, hogy emiatt a tanács miatt valóban el is válik.

Szal ez kb. amolyan "zsák a foltját" eset...

2013. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

,,Annyira uszitanak, amit ok maguk soha nem lepnenek meg."


Honnan veszed, hogy nem tennék meg és képmutatóak? Ismered őket mind?

Én ismerek olyan embereket, akik tényleg beváltják azokat a dolgokat, amiket mondanak.

2013. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha én ide írok, nem azért írok, hogy mások döntsenek helyettem, hanem csak megerősítsék azt, ami a problémámra a megoldás. Nekem hiába mondja a környezetem, hiába mondják itt a kommentben mit tegyek, addig nem teszem, míg magam nem döntöm el. Nem kell velük foglalkozni.

A másik, ahány ember, annyiféle. Nem egyformán látjuk, tűrjük el a dolgokat.

Pl. tudok sok olyan ismerősömet, akivel egyszer megcsinálta volna a férje amit velem éveken keresztül csinált az exférjem, ők rögtön váltak volna. Miközben amit láttak, hallottak, abból azt szűrték le, hogy én vagyok a ... megérdemeltem a verést,....

Szóval nem kell komolyan gondolni a válaszokat.

2013. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha valaki amiatt elválik, mert a GYK-án egy névtelen valaki írta, akkor gratula.
2013. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Nekem inkább az irónia jött le a kérdésedben említett válaszból. Jót mosolyogtam.

Remélem, tényleg az van mögötte, mert ha a válaszadó ezt tényleg így gondolná, az azért szomorú lenne.

2013. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Meg annyit hozza, hogy ha valaki olyan tanacsot ad, hogy nezz azert magadba is, lehet, hogy neked is megalkuvast kellene kotnod, akkor meg le van pontozva.


Vagy csak en nem tudok asszertiven kommunikalni? :)

2013. okt. 30. 15:49
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Annak is zavar van az agyában aki felnőtt érett -feltehetőleg értelmes- ember létére hallgat mindenkire és képes is ugy cselekedni....midjuk miért vagyok ezen.meglepődve,hisz minden választáson kiderül mennyi a marha! :D
2013. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Az én olvasatomban ezek azok az emberek akik vagy nem házasok, és nem is akarnak, mert pont az ilyen helyzetek miatt nem akarnak elköteleződni, mert könnyebb lépni, és hát ezért is van annyi válás. Régen azért ez nem volt válóok.

A másik, hogy nem is kötődnek annyira ahhoz az emberhez, akivel együtt élnek.

2013. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!