Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek most mi tévő...

Szerintetek most mi tévő legyek, gyerekkori zaklatóm a munkahelyen? Ott hagyjam az egész céget? SOS

Figyelt kérdés

Szóval, nagyon röviden vázolva a helyzet az, hogy felvettek egy céghez adminisztratív munkára, ám egy gyerekkori zaklatóm/bántalmazóm is ott dolgozik.

Ezt az első munkanapomon tudtam meg, e hét hétfőn és azóta azon őrlődöm ,hogy most mi a halált csináljak, ugyanis amikor 9-10 éves voltam nagyon sok lelki traumát kaptam tőle és a haverjaitól, amit a mai napig hordozok, de a munka pedig nagyon kellene...


Már beszélgettem egy másik munkatársammal aki kérdezgetett, hogy hogy tetszik nekem itt és mondtam neki, hogy lehet, hogy kilépek. És ezt meg tudta azaz ember is aki miatt tényleg szívesen lelépnék, és odajött munkaszünetben és mondta, hogy sajnálja ami történt régen, és más ember lett, tudja, hogy miatta mennék el, mert látta az arcomat amikor első nap megláttam, de szeretné ha nem tenném...


ÉS ami a legfelháborítóbb, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak, ma reggel egy csokor virág volt az asztalamon. Gondolom ő volt, így próbálja elnyomni a lelkiismeret furdalását, ha van egyáltalán neki olyan....



Szerintetek mit kéne most tennem?

Van valakinek tanácsa? Esetleg valaki hasonló helyzetben?

Tényleg mindjárt megőrülök.

Egy tanácstalan 25 éves Nő.


2016. jún. 9. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Ebben a helyzetben ő mégis mit tehetne? Ha ott van, baj. Ha bocsánatot kér, baj. Ha virágot küld, baj.

Ha ez ekkora gond, válts munkahelyet.

2016. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha annyira rossz így ott dolgozni, akkor lépj ki, de csak akkor ha van más munkahely. esetleg főnökkel beszéld meg, hogy ilyen-olyan okból ha lehet tegyen titeket minél távolabb egymástól.
2016. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Próbáld elfelejteni, lezárni a múltat!


Hogyan bántalmazott amúgy?

2016. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megállás nélkül csúfoltak, szekáltak mindenféle jelzővel illettek, amit aztán mások is átvettek és tönkretették az általános iskolás éveimet... Egyszer belelöktek egy összetört üvegbe, az nem ő volt, de végig nézte és csak nevetett. És még sorolhatnám, de inkább nem akarok rá emlékezni.
2016. jún. 9. 21:09
 5/13 ittittitt ***** válasza:
85%
nem volt szép dolog amit műveltek de lépj már túl rajta,gyerekkori hülyeségek ,ha jól értem,ennyire beteg a lelked? megbeszélitek felnőttek módjára.
2016. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Ennyi idő elteltével már másképp kell tekinteni erre, főleg, hogy bocsánatot is kért. Én amúgy is csak mosolygok az ilyen régi dolgokon, pedig velem is történtek hasonlók. Azóta mindenki felnőtt, megváltozott, megkomolyodott, úgyhogy felül kell emelkedni ezeken, és tiszta lappal indítani. Talán ő lesz a legjobb barátod egyszer.
2016. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

Hát ez nem túl jó heklyzet...

én biztos elmennék onnan a helyedbe, de tényleg...az iylen sose fog bocsánatot kérni, mert régen csak úgy kinézett magának téged és folyton szekált, kötekedett, szurkálódott stb.. (ismerős helyzet én is voltam ilyenben az iskolában és nagyon fájdalmas érzés..)

A virág én úgy gondolom nem azért van, hogy bocsánatot kérjen, szerintem azért hogy " hello, ne felejsd el én is itt vagyok"...kezdet valaminek hogy nehogy megint szurkálódjon...így én gondolom..mert aki iylen kis fiú volt anno, nem hiszem hogy megváltozik a modora!!!!

sajnálom amúgy nagyon...

23 L

2016. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Akik azt írják hogy lépjél túl ezen,felejcsd el azok valoszínüleg nem éltek át hasonló zaklatást.Én se de van a környzetemben aki igen és egész életére kihat.Ha meglátja azokat az embereket elöjönnek az emlékek,de szerencsére nem kell egy légtérbe legyen velük.Most kérhet bocsánatot, vihet virágot,elfelejteni nemtudod azokat az éveket.Az lenne a legjobb ha legalább nem egy helyiségben lennétek,mert azért a munka az kell és még ha tetszik is?
2016. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
gyerekkorában mindenki csinál hülyeséget. a nagyobb hülyeségeket később megbánja, mint ezt is, a kisebbekre nevetve és nosztalgiázva emlékszik vissza. emiatt kár otthagyni. csak magadnak ártasz vele, mert nem zárod le lélekben.
2016. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem is sokan zaklattak, és pszichológushoz jártam, hogy fel tudjam dolgozni az emberektől való félelmem úgy, hogy én egyébként véresre vertem a támadóimat, szóval egy idő után nem hagytam magam. Aki azt hiszi, ezeket valaha mosolyogva el lehet felejteni, azt nem zaklatták gyerekként.


Ha ekkora problémát okoz neked, keress másik munkát és menj el. Szerintem felesleges játszani a kerüljük egymást dolgot, úgyis fogtok találkozni, és megöli a hangulatot, ha ilyen légkörben kell dolgoznod.


Kitartást!

25L

2016. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!