Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közmunkások számára milyen...

Közmunkások számára milyen csapatépítő tréninget tudnátok elképzelni?

Figyelt kérdés
Kedves HR-esek, segítsetek.

2016. jún. 13. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
az 1-ik dolgozik a többi 4 addig meg pihen...
2016. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Ez komoly ? Közmelósoknál ? Közös kocsmai gyakorlat max . Nívósabb szinteken se hatásos . Arra megfelel hogy a személyiségre fény derül , más haszna nincs . Ott mefg pláne , az iskolázatlan szerencsétlen meg többségben primitív alakoknál minek ?
2016. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Esetleg tarthatnátok egész napos szemináriumot valami márványozott helyen arról, mennyire meg tudja változtatni az életet 47000 Ft havonta :D

Most vagy én nem értem a kérdést, vagy te :D

2016. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

„az iskolázatlan szerencsétlen meg többségben primitív alakoknál minek ?”


Azért nemcsak tanulatlan és primitív alakok dolgoznak közmunkában, tavaly, ahol dolgoztam irodán, 15 közmunkásból 11-en diplomások voltunk, a többiek is több különféle okj-és tanfolyamokkal rendelkeztek az érettségi mellett, sőt a 3 takarítónő is rendelkezett érettségivel.

2016. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Menjetek el egy lazább, kisebb túrára, ott lehet beszélgetni, ismerkedni. A pihenő alatt üljetek körbe, megy sorba: név, mit hoztam magammal, következő megismétli az előzőt és elmondja magáról ugyanezt..., végén visszamondhatjátok az egészet közösen. (Józsi vagyok, szalonnát hoztam-Józsi szalonnát hozott, Feri vagyok, sört hoztam, Feri sört hozott, Géza vagyok, szendvicset hoztam...) Ha ismerik egymást, elhagyható a név. De lehet közös bográcsozás, az is összehozza a csapatot. Olyan helyszín és program kell, ami kötetlen, olcsó, van lehetőség kisebb csoportokban is beszélgetni, de cserélődhetnek az emberek, a közös munka, közben a tapasztalatok megosztása összehoz,viszont nem kell erőltetni semmit.
2016. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van közmunka, 3 éve én vezetem a mezőgazdasági részét agrármérnökként. 5000 méter uborka és 8 db 400 nm-es fóliánk van, ehhez van 80 közmunkásom.


Itt komoly gondok voltak, de átszerveztem az egészet, és ma már remekül dolgozunk. Csapatépítő nálunk a pénteki főzések, ahol remekül szórakoznak a munkások, rendezünk karácsonyi ünnepséget, megyünk kirándulni, és van a fociverseny minden nyáron a különböző programban dolgozók között. Ahogy fentebb írták, nem az értelmiségi kör végzi ezt a munkát, viszont folyamatosan tartok oktatást nekik, amivel okosabbak lesznek, jobban eltudják végezni a munkát. Jelenleg a faluban 59 roma család foglalkozik uborkatermesztéssel, 3-4 éve talán 3 ha foglalkozott valamilyen tevékenységgel az uzsorán kívül.

2016. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!