Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munka, munkahely,...

Van olyan munka, munkahely, ahol nem, vagy csak nagyon ritkán kell emberekkel kapcsolatba lépni?

Figyelt kérdés

Vállalkozás, vagy valamilyen munkahely.

Tehát nem ilyen kereskedés, vagy szolgáltatás.



2016. jún. 14. 13:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
TV torony karbantartó, juhász, északi sark kutató.
2016. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mezőőr... vagy bármi ami otthon vagy a nagy semmi közepén végezhető.
2016. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Az északi sark kutató csapatban van, te. :D

Bár szívesen mennék oda, vagy a déli sarkkörre mondjuk havat lapátolni a kutató állomások köré. :3

2016. jún. 14. 14:05
 4/24 A kérdező kommentje:
Arculat tervezést és webfejlesztést tudnám végezni otthon, saját irodában. De ott is az emberek és a fuppságaik... nagyon kiábrándító. :\
2016. jún. 14. 14:06
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

3-as metrovezeto. Egesz nap mesz az alagutban, az emberekkel kb. semmilyen fizikai kapcsolatod nincs, max latod oket, meg ok is teged abban a par pillanatban, mikor erkezel az allomasra.

Vagy menj ejjeli ornek, ott is a fonokodon kivul nem sok szemellyel fogsz beszelni.

Esetleg meg lehetsz takarito, aki munkaido utan megy az ures irodakba. Vagy raktaros, o is nagyreszt a dobozok kozott van egesz nap. Postas se rossz otlet, o is csak az alairando atveteles leveleknel beszelget az emberrel, de pl. az ilyen szorolap bedobalo meg annyit sem.

Vagy esetleg ilyen kesz etel szallitocegeknel kajafutar? En evekig rendeltem, de a futarral csak hetente 1x fizetesnel talalkoztam, miota atutalassal is lehet, meg ennyiszer sem.

Amugy van ismerosom, aki fordito-programozo, es otthon dolgozik, marha jol keres. Meg netan telefonos munkatarsnak is mehetsz, ha csak a fizikai erintkezest szeretned elkerulni.

2016. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket.

Semmilyen érintkezést nem szeretnék, telefonos izének, meg nagyon szar vagyok, remeg a hangom, ha idegenekkel kell beszélni. Tehát inkább semmilyen érintkezést nem akarok. :D

2016. jún. 14. 14:34
 7/24 anonim ***** válasza:

Hat akkor tenyleg max vadakat terelo juhasz lehetsz :p

Na jo, viccet felreteve. Ez tenyleg nem egyszeru, mivel valamilyen szinten mindig kell erintkezni emberekkel. A legkevesebbet nyilvan mondjuk az otthon dolgozo egyeni vallalkozonal, de azt meg fel kell futtatni valahogy, megismertetni a leendo ugyfelekkel.

De amugy mi az, amihez jol ertesz? Mert pl. egy ugyes fordito vagy programozo nagyon jol kereshet, es ha egyszer kialakitotta az ugyfelkoret, akkor aztan senkivel nem kell szinte kommunikalnia, csak csinalja otthon egyedul a toluk kapott munkat. Viszont az is igaz, hogy a legtobb kontaktus nelkuli munkabol korantsem lehet megelni.

2016. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, az en szuleim amugy egyeni vallalkozasban dolgozo konyvelok, bar teny, hogy nagyon regota csinaljak, boven megvannak a kuncsaftok. De altalaban emailen tortenik a kommunikacio, telefonon is, de nem surun. Szemelyes talalkozas meg tenyleg nagyon ritka. De mint mondtam, ehhez eloszor sajnos ki kell epiteni az ugyfelkort, hirdetni magad, hiszen ha senki nem tud rolad, akkor nem fognak hozzad menni.
2016. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túl jó nyelvek terén, csak angolul beszélek. :\ Bár azt jól, viszont nyelvvizsgám az nincs.


Végülis megéri befektetni egy-két évig abba, hogy kialakítsak egy vevőkört, vagy egy kis ismerettséget, azt még feláldoznám.

Egyébként szívesen lennék juhász. :D


Az a nagy álmom, hogy építek egy hobbit házat, napelemmel, kinti kúttal, komposzt wc-vel és akkor nem kell függnöm szinte semmilyen szolgáltatótól és kertet művelnék, meg tyúkokat tartanék. Esetleg malacot. :3

2016. jún. 14. 15:23
 10/24 anonim ***** válasza:
Krumpliföld...?
2016. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!