Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hülyeség lenne már a második...

Hülyeség lenne már a második nap után munkahelyet váltani? (diákmunka)

Figyelt kérdés
Ma voltam először Tesco-ban és valami borzalmas volt. Kapkodás volt, csesztettek, agresszívak voltak velem. Ráadásul nagy súlyokat sem emelhetek a hátam miatt (gerincferdülés), de azért bevállaltam, hkgy hátha jó lesz, mert ez van a legközelebb. Gáz lenne átmenni mondjuk mekibe? Az közelebb áll hozzám, mint et mégha mosogatnom vagy törölni is kell. Nem lenne gáz vagy csak én vagyok a puhány, hogy nem tetszik a munka?

2016. jún. 17. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
hát, tetudod, bár 200.000 diák akar dolgozni, és én örülök hogy kaptam munkát.
2016. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én örülök, de nem fogom elcseszni nyaram
2016. jún. 17. 22:00
 3/15 anonim válasza:
52%

Hát ezt nem értem én. Én is ilyen munkákat végeztem diákként. Itt meg éjszakai recepciósok a diákok egy 4*- os szállodában és erre is húzzák az orrukat.


Mekiben is nagy a pörgés és ott is van csesztetés bőven, dolgoztam ott is. De sújokat nem kell emelgetned. De kül nem gáz, ha nem ok a meló válts!

2016. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vannak hasonló tapasztalataim, sokáig dolgoztam mekibe diákmunkának, és eleinte ugyanúgy csicskáztatnak, ha csúcs idő van, nagyon gyorsan kell mindent csinálni és mindenre odafigyelni, illetve egy 8 órás műszak után a lábad teljesen kész van. Úgyhogy szerintem próbáld meg megszokni, ha tényleg nem megy, akkor keress mást :)
2016. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Az első válaszoló nem tudom miről beszél, szerintem nagy munkaerőhiány van, mert mindenki kihúz külföldre, úgyhogy én csak bátorítalak arra, hogy keress másik helyet. A meki az lehet hogy telített a bölcsészek miatt, de biztos megtalálod a megfelelő munkát!
2016. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
szerintem nem gáz, ez "csak" egy diákmunka. Nyilván, rendes állással nem csinálhatja ezt az ember, hogy otthagyja, amint nehézségbe ütközik, de szerintem diákmunkánál ez belefér, és legalább kitapasztalod, hogy milyen jellegű munkák azok, amik mennek (még ha nem is tetszenek), és mik azok, amiket nem bírsz. A tapasztalat pedig fontos, legalább elmondhatod, hogy tudod milyen. Ne maradj olyan helyen fiatalon, ahol gyomorideggel mész dolgozni.. lesz alkalmad stresszelni később is.. :)
2016. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szívesen mennék 4*-os szállodába mondjuk. Mekibe azért is mennék szívesebben, mert közelebb áll hozzám a konyha (bár azt nem nevezném annak...).
2016. jún. 17. 22:05
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg tényleg emberhiányban van a helyi üzlet. A "főnököm" pedig 8általánossal akar isten lenni. Aztán elkezd majdnem az egész csapat bsztatni, hogy miért nem cigizek, meg iszok. Na menjenek a ...
2016. jún. 17. 22:11
 9/15 anonim válasza:

A csesztetész rész nem tudom, mennyire erős, ebben különböző mértékek vannak. Ha túlzottan jogtalan, ajánlott másik munkát keresni, s azonnal váltani, amint az megvan. Hátha az kevésb lesz rossz.


A hátrányos egészségi állapot ellenére történő fizikai túlerőltetés, viszont tartós vagy lassan felépülő károsodást okozhat, amivel együtt élni nem éri meg azért a néhány nullás fizetésért cserébe. Mivel ez az esetedben fennálló terhelés, nyomatékosan javaslom, hogy próbálj a mekibe menni, vagy máshova olyan munkára, ahol ez nincs (pl. adatrögzítés).

2016. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

(#9-es komment írója vagyok)


Kérdésfeltevő, most olvasom az előző kommentedet: a csesztetés miatt is javaslom a váltást. Én egyetemistaként voltam pl. műanyag palack fúvó üzemben, és kifejezetten rendesek voltak velünk a munkásemberek. Úgyhogy amit átélsz, az nem szükségszerű. És nem tudom megjósolni, meddig fokozódhat.

2016. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!