Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok ajalnani munkahelyet?

Tudtok ajalnani munkahelyet?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok januarba toltom a 17-et,Romaniaban lakom, Nagyvaradon.Mivel télen 3 hetes vakációt kapunk,ez ido alatt nagyon szeretnek elmenni Németországba dolgozni szinte akarmit vagy akar Magyarorszagra is.Szuksegem lenne egy kis penzre kulonbozo celokra.Olyan munkahelyet keresnek ahol szállást is biztosítanának.Esetleg valaki tudna ajánlani egyet?Nagyon sokat segitene valaszaval es elore is koszonom!


16/F



2015. okt. 4. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen körülmények mellett szóba sem fognak veled állni sehol. Vagy ha még is, az valószínűleg átverés.
2015. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hétre nem fog senki felvenni, szállást adni meg végképp. Még akkor sem, ha az illető 18+ és van egy jó szakmája.
2015. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Hát en szezonmunkarol halottam,ott 18 alatt is felvesznek, szallast is biztositanak es nem kotelezo az 1 honap...sok ismerosom,rokonom es egyik unokatestverem is ott van..csak mivel telen nincs ilyen tipusu munka,ezert kerdeztem hogy valami hasonlot tudtok-e mondani?
2015. okt. 4. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!