Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudtok "normális" munkahelyet...

Tudtok "normális" munkahelyet diákoknak?

Figyelt kérdés

Soha nem lennek képes hambikat sütögetni, vagy tejes dobozokat pakolgatni minimálbérért a tescoba. De nem riadok vissza a munkától, pusztán áruházba illetve kiszolgálóként nem szeretnék semmikép dolgozni.

Mit ajánlanátok?



2014. dec. 20. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát gödröt ásni meg nem fognak felvenni, úgyhogy szüneteltesd a munkát amíg meg nem békélsz a hambival.
2014. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig valahol el kell kezdeni...


Nézegesd a diákszövetkezetek oldalait, hátha van más is.

2014. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
wécés bácsi? Amúgy ilyen adatrögzítő meg egyéb ilyen hulladék állások vannak négyszázforintos órabérért. Nekem amúgy nem derogált semmilyen munka sem, sőt ha kellene, most is megcsinálnék minden piszokmunkát, ha kellene a pénz, a legalitás határain belül persze. Tanulj meg eladni, azzal lehet pénzt keresni. Házalni, telefonálni, mindegy hogy.
2014. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3# igen, logikus, hogy ez az egyetlen választás a többi alja munka helyet.
2014. dec. 20. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobarat, normalis munkahely meg tapasztalt felnotteknek sem jut manapsag, nem hogy diakoknak... Beszelsz angolul tarsalgasi szinten? Jogsid van? Vakon gepiras megy?

Na, ha egyre sem tudsz igennel felelni, akkor neked meg a kasszazas is jo melo kene hogy legyen vmelyik bevasarlokockaban.

Nem bantasbol mondom, de ha bulizos alommelora vagysz, pultos, portas, stb. ezek kb kihalasos alapon mennek, meg hat kell egyfajta kiallas is hozza.

Ez a telefonos hazalos eldas- dolog pedig mindennek a legalja. Jutalekos, ha nem, akkor is visszatartjak a penzed, olyan a szerzodes. Ha szeretsz ingyen hivogatni olyanokat, akik radvagjak a telefont, hat rajta.

Nekem ugy mukodott, hogy minden munkat elvallaltam a szovetkezetnel, ami jott. Lattak, hogy megbizhato vok, egyre jobb munkakra hivtak. Kozben mindenkinek mondtam, h. ha tudnak vmit, szoljanak. Gyujtogettem, vettem egy szintetizatort, vendeglatos zenekarhoz csatlakoztam. Meg nem vegeztem a fosulin, de egyszer egy olyan helyre kerultunk hogy csak a honap hetvegeibol megkerestem egy adjunktusi fizetest. Igaz, ennek 15 eve, de ma is all, hogy olyat kell mindig tudnod, amit viszonylag kevesen tudnak, es meg kell keresned ra a keresletet.

2014. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!