Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a mekiben diákként?

Milyen a mekiben diákként?

Figyelt kérdés
Kezdőként milyen feladatot adnak? Mosogatás vagy egyből kassza? Gondolkodom, hogy elkezdjek-e dolgozni, de ha csesztetnének, nem szívesen mennék oda.

2016. jún. 17. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nem könnyű.. Iszonyú meleg van, főleg nyáron, zsír szagot lemosni nem tudod magadról, a hajad és a bőröd is zsíros érzésű lesz. Én elsőként takarítottam és egyéb konyhai feladatokat láttam el. Krumplisütés, burger összerakás stb. Utána mentem kasszázni, az valamivel jobb.
2016. jún. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Minden étteremnél kicsit más. Nálunk például egyáltalán nem volt meleg, jól légkondicionált hely volt.

A lányokat sokszor kiteszik rögtön kasszába, míg a fiúknak inkább marad a konyha. A csesztetéssel kapcsolatban annyit tudok mondani hogy szintén éttermenként más. Nekem egy osztálytársam aki más étterembe volt mesélte hogy náluk teljesen laza volt minden. Nálunk ezzel ellentétben mindig balhé volt a legkossebb apróságért is. És az ment hogy kussolsz és csinálod. Ez kizárólag egy munkavezetőnél nem volt így a háromból és annál az egynél speciel jó hangulat is volt. Nagyon monoton és pörgős meló. Viszont vannak ismerőseim más éttermekből akiknek nagyon bejött.

Ha érdekel privátban mesélek konkrét dolgokat hogy nálunk mi volt és hogy sok kollégám mellett miért sokalltam be és hagytam ott egyik pillanatról a másikra. De mint mondtam lehet hogy egy másik étteremben egy másik csapattal sokkal kellemesebb élmény lett volna.

2016. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2/2 melyik mekibe dolgoztál ?
2016. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!