Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig dolgoznál olyan főnökne...

Meddig dolgoznál olyan főnöknek aki folyamatosan azon görcsöl, lopsz e, csalsz e, dolgozol e stb?

Figyelt kérdés
Meddig lehet ezeket nyelni, tűrni, meddig nem megy tönkre az ember?
2016. jún. 18. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy régi dakota mondás szerint mindenki magából indul ki. De lehet hogy ez nem is dakota mondás hanem pszichológiai alapvetés. A főnököd tudja hogy olyan kevés fizetést ad hogy ő lopna mellette hogy kiegészítse. Hagyd ott a cégét. Van ahol megfizetnének és korrektül bánnának veled.
2016. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az első szemrehányásig, vagy az első éreztetésig.
2016. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg le nem fejelném idegemben, és továbbállnék.
2016. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meddig? El sem kezdenék neki dolgozni!
2016. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mindenki kapott legalább 50.000 Ft jutalmat. Többen 200.000 Ft-ot.Egyedül én nem kaptam egy fillért sem. Azzal magyarázta a főnököm,hogy ez motiváljon, hogy jobban dolgozzak, és akkor majd év végén én is kapok...De ez nem így van, mert 9 éve mindig én kapom a legkevesebbet, csak tavaly kaptam sokat. Ezt sem értem, hogy tavaly még jól dolgoztam 1 évig, most meg már megint rosszul?
2016. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A jutalom azt egyik cégnél tapasztaltam hogy az tulora pénz, csak nem tudja tulora jogcimen kiadni mert többet tuloráznak mint amennyit max lehet igy a felette levőt jutalom jogcimen adják ki.

Lehet a többiek csak 4 orában vannak bejelentve de a jelenléti iven meg dolgozik napi 10-et is.

2016. jún. 21. 06:44
 7/8 anonim ***** válasza:

A jutalommegvonás nem ösztönző hanem elkeseríti a munkavállalót és még kelletlenebbül fog dolgozni és elkezd más állást keresni mert tudja, hogy jövőre sem kap.

Nem is igazán jutalom kellene hanem évenkénti fizetésemelés. Ami szintén elmarad sok helyen. Azt is elfelejti sok munkaadó hogy a törvény szerinti minimálbér emelés nem számít fizetésemelésnek! A béremelésnek a minimálbér változás + rendes évenkénti emelésnek kell lennie. Mert a munkavállalók se hülyék és tudják, hogy ha a minimálbérhez képest csökkent a fizetésük, ha a fizu nem változott vagy csak a minimálbér-különbséggel változott.

Mondom úgy, hogy megtapasztaltam mindkét oldalt. Voltam munkavállaló és most vállalkozó.

2016. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ó, nekünk fizetésemelés is lesz nemsokára, tehát nem panaszkodhatnék, ha nem lenne az is teljesítményfüggő, amit a főnököm úgy oszt el ahogy ő akarja. Vagyis én megint nem kapok semmit sem.Csak akkor remélem nem fog csodálkozni, ha úgy fogom végezni a munkámat ahogy ő értékelte.
2016. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!