Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önkormányzat által szervezett...

Önkormányzat által szervezett nyári diákmunkán mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Mivel nem versenyszféra gondolom nem tesco pénztáros vagy ilyesmi de akkor milyen munkákat ajánlhatnak?

2016. jún. 19. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
lehet hogy az irodában fénymásolgatsz, de lehet hogy kiküldenek a közmunkásokkal :)
2016. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Futkosni, telefont felvenni.


Ami fontos, és jó, ha tudod: munkaviszony, tehát nem csak szja-t fognak vonni a béredből, hanem minden járulékot mellé (csak mert minden évben hívnak ismerős gyerekek felháborodva, hogy diákok, miért vontak tőlük ennyit)

2016. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!igen ezzel tisztában voltam. 1 hónap napi 6 óra, minimálbér időarányos hányadát adják ami bruttó 83.500 ft. Szóval nem sok fog belőle maradni de hát ennyi melóért nem várbat az embet csodát :D Szóval tényleg csak érdekelt mert el nem tudtam képzelni, hogy mit kell csinálni.
2016. jún. 19. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Irodai munka a polgármesteri hivatalban.

Általában fénymásolás, iratrendezés, pakolás, listák, táblázatok készítése, rendezése, borítékok címzése, rendezvényeken segítés, regisztráció, hostess, ilyesmi.

2016. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm könyvtárban leltárazott. De ahogy olvasgattam anno, van ahol óvodai kisegítőnek is beosztják őket.
2016. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebédkihordás, adminisztrációs feladatok stb (én ezt vállaltam el) holnap kezdek. Menj be, kérdezősködj, érdeklődj!
2016. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szamártetemdarabolást, csótányírtást
2016. júl. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!