Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Önkormányzat által közterületr...

Önkormányzat által közterületre kihelyezett törmelékből milyen engedély birtokában vihetnék el pár db macskakövet?

Figyelt kérdés
Nem tudom honnan szedte az önkorm, földes törmelékes valami, meg van benne pár macskakő. Nekem van itthon egy csomó, és kéne még vagy 8-10 db, hogy kiadja amit szeretnék. Kitől kéne engedélyt kérni, hogy elhozhassam?
2015. júl. 25. 10:23
 1/5 szántóvető ***** válasza:
este ellopod oszt kész.mire beszerzed az írásos engedélyt addigra elszállítják az összes törmeléket.ha tényleg az önkormányzaté akkor ott kell kérvényezni.
2015. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt falun, a szomszédasszony azt is tudni fogja, hogy hány darabot hoztam, mikor, kinek az engedélyével, és 2 napon belül az egész utca. Nekem ne ugasson egyik se, mert egyszer kihoz a sodromból, és bíróság lesz belőle, hülye vén banya azt is írja mikor jövök haza, ki volt nálunk, milyen kocsival, mi a rendszáma. Van vagy 120 éves, de nem akarna megmeredni... Inkább maradnék a hivatalos útnál.
2015. júl. 25. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy hozd el mindenféle engedély nélkül. Feltehetően az önkormányzatnál is ezt mondanák, vagy olyan bonyolult lenne az ügymenet (és fizetni is kellene érte), hogy közben a szemfülesebbek elvinnék. Menj ki éjszaka a sötétben, vagy rakd be kocsiba és szatyorba, biztosan lehet olyan napszakot találni, amikor a boszorka nem látja. Egyébként meg mit gondolsz, mi lenne azzal a törmelékkel ? Jó esetben elszállíttatná az Önkormányzat hulladéklerakóba, de hogy újrahasznosítás nem lenne belőe, az tuti hacsak hozzád nem kerül).
2015. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
ilyen banyák még léteznek?azt hittem rég kihaltak már a legutolsó boszorkányégetés során.
2015. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenek sose halnak ki, akármilyen gyorsan is égetjük őket. Hozd csak el nyugodtan az anyagot, egy ilyen használt, pár száz forintos tétellel senki nem fog törődni. Ha meg a banya nagyon ugrál, jelentsd fel zaklatásért.
2015. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!