Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munkahely, ahol...

Van olyan munkahely, ahol szeretetet, megbecsülést, önismeretet, szerető baráti közösséget lehet kapni?

Figyelt kérdés

Súlyos szeretethiányom és krónikus önbizalomhiányom van egyéb, tapasztalatlanságból adódó látens beilleszkedési zavarokkal vegyítve.


Próbáltam "rendes" helyeken dolgozni, de a fizikai állóképtelenség miatt kirúgtak és általában nem szoktak sikerülni az interjúim, hiába szeretném csinálni amire jelentkezem.


2016. jún. 21. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen max az estimesékben létezik.
2016. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt a legutóbbi, csak ezért maradtam ott ilyen sokáig egyáltalán. De sajnos egy nagyon-nagyon ritka, hogy valahol ez így jöjjön össze.

Azonban ha legalább 1-2 ember van ott, aki így áll hozzád, már az is elég lehet, és az még reális is.

2016. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó volt ilyen. Normális,családias kollektíva volt, 9 fő (persze ehhez alkalmazkdni kellett egymáshoz, nem csak úgy belepottyanni a tutiba) mindaddig, míg a főnökünk szerelmi bánatában öngyilkos nem lett. A céget a gyerekek nem vették át folytatásra, ezért kerestünk új helyet, különben sztem még mindig ott lenne mindenki, mivel jó közösség volt a miénk.
2016. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos van, de az enyém nem ilyen.
2016. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A jelenlegi ilyen próbál lenni, de csak próbál... Talán egyházi beállítottságú intézmények, szeretetotthonok, stb.-k ilyenek.
2016. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!