Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a meglátásotok erről? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a meglátásotok erről? A válaszotokat bővebben fejtsétek ki légyszíves.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal. 1 éve dolgozik a mostani munkahelyén. Van egy kollégája aki létrehozott egy áll facebook profilt és ott beszélgettek. Nagyjából a beszélgetés az teli volt flörttel és erotikus dolgokkal. És a párom egyszer szerelmeskedés közben a kollégája nevét mondta nekem.

2015. dec. 26. 12:46
1 2 3 4 5 6
 1/56 opened paradise ***** válasza:
100%
Minek vagy még vele?
2015. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
igazából mit nem tudsz még magadtól, amit tőlünk szeretnél hallani?
2015. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Azt h ha ezeket megcsinálja miért akar velem lenni? Amúgy a férfi házas és van 3 gyereke és 10 évvel időseb a páromnál.
2015. dec. 26. 12:58
 4/56 anonim ***** válasza:
100%

és ezek után még kérdésed van?

ha ennyire hülye vagy, megérdemled, hogy vele maradj és szenvedj.

2015. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar veled lenni. Csak egyelőre

- fél váltani

- a másiknak nem kell csak kefélni/flörtölni


Előbb utóbb vagy összeszedi a bátorságát, vagy jön valaki, aki el is viszi, nem csak szédíti, és akkor otthagy.

2015. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem tudom mire vélni. Elképzelhető hogy van valami a párod és a kollégája között.
2015. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
59%

Konkrétan láttad, hogy miről beszélgetnek, vagy ez csak sejtés?

Egy félremondott név önmagában semmit nem jelent, velem is már előfordult, hogy a barátnőmet véletlenül az unokatesóm nevén szólítottam. Szétszórt voltam, ennyi. :) Meg olyan ismerősöm is van, aki amúgy teljesen indokolatlanul kamu profilból szokott a közelebbi ismerőseivel chatelni.

Szóval külön-külön ezek még nem feltétlenül jeleznek bajt, de így együtt, pláne, hogy nagyban megy a flört, szerintem elég egyértelmű...

2015. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Konkrétan láttam és megvan minden "bizonyítékok" Kivéve maga az aktus nincs. Csak jelek beszélgetések. A csávó feleségének szólnom kéne h mit művel a férje?
2015. dec. 26. 13:06
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha láttad volna őket meztelenül az ágyban, még akkor is feltettél volna egy kérdést, hogy vajon csak a hideg miatt próbálták-e egymást felmelegíteni?
2015. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:

Szerintem hülye vagy!

Eszedbe sem jut a kedves párodat hibáztatni egy kicsit is..

hahó! ehhez nem csak a pasi kellett!

2015. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!