Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sikerült már felidegesítened...

Sikerült már felidegesítened a főnököd?

Figyelt kérdés

Mivel?


Vagy inkább mindent ráhagysz, nem kötekedsz, figyelsz rá, hogy ne idegesítsd?


2016. jún. 21. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

sikerült.


Pénteken 14ig szól a munkaidőnk.. 13:55kor közölte, hogy el kellene menni valahova (külsős helyszín kb 30km re a telephelytől) 10 perces munkára.... na itt már húztam a számat.


Visszaértünk 15:30ra.. 15:55kor jön, hogy "na srácok mára ennyi, holnap 6 kor találkozunk" ... Én meg beszóltam neki, hogy "velem aztán biztos nem. Nincs az a pénz, hogy én szombaton reggel 6 kor felkeljek és még be is jöjjek dolgozni"


erre lenyomta a sablon főnök hisztit, hogy a cég érdeke, meg nem fontos itt dolgozni, stb, stb stb.


mondom, "akkor írd már meg a felmondásom és itt se vagyok."


Természetesen nem tette meg.. de utána 3 hétig nem is beszéltem vele, csak a nagyon minimálisat. Életem legszebb munkában töltött 3 hete volt. Szinte örömmel jártam be dolgozni.

2016. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elején igen, többször ugrott a dolgaimra, ha valamit nem úgy csináltam, ahogy szerinte kellene (egyébként teljesen helyes volt úgy is, ahogy én csináltam), de aztán rájött, hogy nem vagyok hülye és azóta nem is csesztet. Egyébként abszolút nem gondolok arra, hogy ő a főnök, nem fogok vigyázzban állni, amikor jön, mert a munka az első, nem az, hogy neki nyaljak. Ez szerintem már neki is feltűnt és szimpatikus neki is, mert ez a normális.
2016. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden héten 1× tuti kihúzom a gyufát nála. Sajnos egészen furán gondolkodik, ezért próbálom neki elmondani, hogy X, Y dolog nem jó, de hiába: vita lesz a vége. Így egy ideje ráhagyom a dolgokat, vagy megpróbálom nagyon finoman mondani a dolgokat neki.
2016. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, aki alapból idegesíti. (Vagyis csak idegesítette , mert már átrakták máshová.) Egyszerűen nem tetszett neki a pofám, rám szállt. ( A többi főnöknek ugyanott soha semmi gondja nem volt velem). Én meg lesz...tam, ami még jobban idegesítette. :-)
2016. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sikerült már, de nem tudnám megmondani, hogy mivel. Sokszor amikor hőbörgött nekem, akkor általában más volt a kiváltó oka, én csak feltettem az i-re a pontot.


Olyankor ha úgy érzem igaza van (elég ritkán amúgy), akkor ráhagyom, ha pedig nincs, akkor vissza szoktam pofázni és nem szólok utána hozzá. De amúgy nem jellemző...


Most pedig, hogy már a felmondási időmet töltöm, abszolút le fogom szarni, hogy mit gondol.

2016. jún. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az enyém olyan, hogy nem közöl semmit. Ezért én állandóan kérdéseket teszek fel. Ezzel szerintem az őrületbe kergetem, de ha egyszer nem mondja el, akkor honnan tudjam mit hogy szeretne.
2016. jún. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!