Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miben menjek dolgozni?

Miben menjek dolgozni?

Figyelt kérdés
Felvettek egy munkahelyre, de mondták hogy a karikát cseréljem ki egy pöttyre az orrombol, meg ,hogy az az alap öltözék amiben az interjúra mentem. Az a helyzet ,hogy eléggé elvont stílusom van (raszta haj stb.) és hát fogalmam sincs milyen ruhákban kellene járnom. A fekete nadrágon meg fekete felsőn kívül pl nyáron...mit lehet felvenni? Azért szandált meg ilyeneket lehet hordani? Szoknyát? Egybe ruhákat? Igaziból nem értem mert telefonos munka, dehát na. Segítsetek, hogy milyen féle összeállítást képzeljek el, hogy azért ne úgy nézzek ki mint aki esküvőre vagy érettségizni megy,de túl laza se legyen.. Köszönöm előre is!

2016. jún. 22. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem siman hordhato egyberuha is , csak ne legyen tul feltuno szinu, vagy mintas ( ezt felveheted nyitott vagy zart szandallal) , vagy csinos , elegansabb 7/8 hosszusagu nadrag egy inggel.

pl

[link]


[link]


[link]

2016. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Egyberuha, ujjatlan póló, nem mini szoknya, térdnadrág, szanda ok, én is call centeres vagyok.
2016. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Strandpacsker, bikini
2016. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. jún. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!