Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg nekem mondani hogy hány...

Meg nekem mondani hogy hány foktól számít egy üzem meleg üzemnek ha még van ilyen? Én alumínium ipari cégnél dolgozom

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

nem igazán tudnál menni a munkaügyre.

úgy szokták ezt kikerülni a cégek,hogy a legolcsóbb ásványvízből kiosztanak fejenként egy üveggel.

így le van tudva részükről a hőség és mindenki rabszolgáskodhat tovább a 40 fokban infarktus közeli állapotban.

2016. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ien és ezt a Tescos ásványvizet elnevezték védőitalnak...
2016. jún. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az üzem akkor számít melegnek, mikor belép az ajtón a munkaügyi ellenőr. Olyankor aztán van óránként szünet, hűtött pihenőhelyiség, hideg védőital és minden, amit akarsz. Amint az ellenőr elégedetten kilép, az üzem megszűnik melegnek lenni még akkor is, ha 60 fok van benn, jön a "nem muszáj itt dolgozni, százan vannak a helyedre, itt döngetik a kaput" megoldás.
2016. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!