Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ingatlanközvetítőnél van...

Ingatlanközvetítőnél van léhűtőbb és semmirekellőbb szakma?

Figyelt kérdés
Valójában nem is lenne rájuk igény az internet korában, de valahogy itt ragadtak a nyakunkon.

2016. jún. 30. 16:06
 1/10 acelsziv ***** válasza:
48%

Azt hiszed léhűtő szakma? Próbáld már meg csak egy hétig.

És ha nem lenne rájuk igény akkor nem lenne annyi jól megélő ingatlaniroda.

2016. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gnoomage ***** válasza:
86%

Van aki kártyákból és csillagokból "jósol" és húzza le az embereket. A templomok és papok pedig még az államtól is kapnak támogatást.


Egyikre sincs szükség, mindkettő hülyeségre épül mégis támogatják bőven.


Ehhez képest, hogy valaki lakást próbál saját haszonnal, de mégis minél olcsóbban eladni embereknek egy teljesen értelmes és használható szakma...


Egy ingatlanközvetítő megpróbál megtudni minden az adott házról, pár helyen még meg is vizsgáltatják ha kéred, és ezért neked csak szólnod kell. Lehet internet ide-oda, de biztosabbra mehetsz egy közvetítővel...

2016. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az a tapasztalatom, hogy az emberek bizalmatlanok a nem ingatlanközvetítőknél feladott hirdetésekkel szemben.
2016. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igény van rájuk, mert a vevő/bérlő lusta, nem képes felmenni az internetre, és ott kinézni a neki tetsző lakást. Ha nem lennének, ezen ritka alkalm akkor szerintem mindenki képes lenne rászánni azt az időt.



"Ehhez képest, hogy valaki lakást próbál saját haszonnal, de mégis minél olcsóbban eladni embereknek egy teljesen értelmes és használható szakma... "


Ezzel csak az a baj, az eladó fizet neki, mégis ő jár rosszul. (Azért ennyire szerencsére nem patkány a nagy része)


Annyira nem képesek, hogy éles és normális képeket készítsenek az általuk hirdetett ingatlanról. Igénytelenek, a képeket rendesen feltölteni képtelenek (álló kép rendszerint fekvőben van, pedig még az oldal is kínál forgatási lehetőséget). Hazudnak a hirdetésekben, az általuk készített alaprajz pontatlan, a világos lakás sötét, a felújított egy romhalmaz.

És lehetőleg minél hamarabb hozzájutnának az osztalékukhoz, majd lelépnének a fenébe.

2016. jún. 30. 16:36
 5/10 acelsziv ***** válasza:
57%
Igazad van. És persze minden taxis lehúzós bunkó féreg, minden rendőr hülye és minden kocsmában átvernek.
2016. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag minden taxis lehúzó bunkó, viszont szerencsére egyre kevesebb a hülye rendőr és a lehúzós kocsma. :)


Lehet ingatlanosból is, mint taxisból csak a szenny maradt ;)

2016. jún. 30. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
HR-esek munkája mégléhűtőbb és a világ legfeleslegesebb munkája :D
2016. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem az ingatlanos szakmával van baj, hanem a legtöbb ingatlanossal. Van tapasztalatom bőven, nemrég volt lakás eladásom és vételem. Megszenvedtem velük. Többel is kapcsolatban voltam, teljesen ki vagyok rájuk akadva. Ettől függetlenül biztosan van pár normális is köztük.
2016. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

HR-es:

Kicsit sem. Próbálják kiszűrni felvételnél az elmebeteg állatokat, valamint adminisztratív feladatodat is ellátnak. Tény, kicsit tulmisztifikálják a szerepüket :D

2016. jún. 30. 17:31
 10/10 zgyzgy ***** válasza:
EU parlamenti képviselő.
2016. júl. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!