Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkalehetőség, vagy legalább...

Munkalehetőség, vagy legalább önkéntes munka a Bükki Nemzeti Parkban?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet a nemzeti parkba bekerülni dolgozni?

Vannak elérhetőségek a honlapján, de félek, hogy pofátlanságnak vennék, ha csak úgy odaállítanék, vagy felhívnám őket.

Akárhol jó lenne, ahol természetközelben lehetnék.



2016. júl. 1. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor írj nekik e-mailt, ha nem mered őket felhívni. :)
2016. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oh, oké. Mellékeljek önéletrajzot is vagy csak elérhetőségeket?
2016. júl. 1. 09:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Önéletrajz+motivációs levél.
2016. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs meghirdetve semmi, akkor az email küldés garantált kudarcot jelent. Ilyenkor minimum telefonálni kell mert az jó fellépést sugároz és azonnali reagálást kíván. Egy mailt pofonegyszerű félretenni, törölni.

Odaállítani megint csak nem feltétlenül jó, mert valószínűleg az illetékeseknek dolguk van, nem érnek rá veled időpont nélkül foglalkozni. Én telefonálnék.

2016. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A telefontól félek. Mi van, ha azt mondják, hogy: "és hol látta, hogy szükségünk van bárkire is? sehol? akkor meg minek vesztegeti az időmet?" Vagy ilyesmi.

Az a baj, hogy az ilyen állások nem nagyon vannak meghírdetve. Még a honlapon is csak egy 2010-es bejegyzést találtam, amin önkénteseket keresnek békamentő akcióhoz. :\

Azért lehet, hogy összeszedem magam és megpróbálom felhívni őket. Még el kell döntenem hogy kit hívjak, mert annyi telszám van ott. :D

2016. júl. 1. 10:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Menni fog az, csak szedd össze a gondolataidat. Nem fognak olyat kérdezni hogy hol láttad a hirdetést, mert a bemutatkozásnál előadod a mondandód. A központot hívd, ők kapcsoljanak az illetékeshez.
2016. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Öhm... bocsi hogy megint csak kérdezek, de mit mondjak?

Tudnál ebben segíteni egy kicsit? Tudom, tudom.. nagyon gagyi vagyok, de ha már kitettem a kérdést, akkor pofátlankodom megkérdezni ezt is. :D

2016. júl. 1. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséggel jelentkezel?
2016. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szaniszlo Ferenc ***** válasza:
sikerült? felhívtad őket?
2016. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szaniszlo Ferenc ***** válasza:
facebook-jukon is rájuk írhatsz. [link]
2016. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!