Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tapasztalatok az önkormányzato...

Tapasztalatok az önkormányzatos diákmunkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Eredetileg úgy hirdetik, hogy július elsejétől augusztus harmincegyedikéig foglalkoztatják a diákokat napi maximum hat órában. Ezzel körülbelül ötvenezret lehet keresni. Na most, ahova én szeretnék menni ott felhívtak és mondták ne számítsak nagy bérre, mint akár egy LEGO vagy másféle gyári munkában. Még azt is megemlítette, hogy napi négy órában dolgoztak itt előző években. Kérdésem bővebben az lenne, hogy ti mennyit dolgoztatok naponta, és volt e úgy, hogy nem dolgozhattátok végig az két esetleg egy hónapot, hanem mondjuk csak egy hetet engedtek dolgozni?

2016. júl. 4. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is idén megyek először. A barátnőim voltak tavaly és ők is csak 4 órában dolgoztak mivel nem volt munka és 40.000 körül kerestek vele. Nálunk úgy van hogy egy diák csak 1 hónapot vállalhat el vagy a júliust vagy az augusztust. Nekem azt mondták, hogy nem volt vészes mivel tényleg nem sokat kellett dolgozni, de mégis adnak azért valamennyi pénzt bár tényleg ne számíts valami sokra.
2016. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ma kezdtem én is önkormányzatban, semmi eltérés, 4 óra meló és harmincvalamennyi max negyvenezer lesz a pénz, 1 hónapot fogok dolgozni
2016. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2016. júl. 5. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!