Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztria élelmiszerbolti...

Ausztria élelmiszerbolti munka tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Közel a határhoz, Parndorf környékén szeretnék vállalni részmunkaidős állást pennybe, lidlbe vagy hasonló multiknál.Angolul jól értek, németül kevésbé 21 éves fiú vagyok, tanulok közben azért szeretnék részmunkaidőset.Bolton belül bármilyen munkát megcsinálnék.Milyen esélyeim vannak?
2016. máj. 23. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szinte semmi esélyed, ha nem tudsz németül, angol egyáltalán nem kell, nincs külön árufeltöltés, eladók csinálják, és nekik tudniuk kell németül.
2016. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jol mondja az 1., ha tudnal nemetul, lenne eselyed, angollal...0, es nem a kedved akarjuk elvenni !
2016. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valami ruhaboltba kisegítőnek aki a raktárba csinálja a dolgokat?Pl Parndorf ott tudom hogy van erre külön részmunkaidős
2016. máj. 23. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudni kell németül, máskülönben hogyan értenéd meg, mi a feladat? Tudom milyen munkára gondolsz, de egy minimális társalgás szintű német nyelvtudás mindenhol szükséges. Én is egy osztrák bevásárlóközpontban dolgozom, hidd el, tudom miről beszélek.
2016. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!