Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkánál miért nem mindegy,...

Munkánál miért nem mindegy, hogy mi van az ember lába között?

Figyelt kérdés

Bent vagyok több állást keres/kínál csoportban, ahol több ezren vannak, sőt az egyikben majdnem 20ezren.

És folyamatosan azt tapasztalom, hogy mindenhova csak lányokat keresnek, fiú ne is jelentkezzen. Lehet nevetségesnek tűnik, de néha komolyan diszkriminálva érzem magam azért, mert fiúnak születtem, mert a valóságban is mindig azt látom, hogy 10 hirdetésből kb 8 nőket/lányokat keres.


Ilyen hirdetések:

-Könnyű gyári betanított szalagmunka -> csak nőknek!

-Takarító -> csak lányok/nők jelentkezzenek

-Lányokat/nőket keresnek kutyasétáltatásra és a kutya gondozására 3-4 órára hetente.

-Eladó -> fiúk ne jelentkezzenek

-Pincér -> csak lányokat veszünk el


És még sok más. Miért van ez?

Ha valaki dolgozni akar, meg becsületes, miért nem mindegy, hogy mi van a lába között? Mi baja lesz attól valakinek, hogy nem egy lány hanem egy fiú sétáltatja a kutyáját? Betanított gyári szalagmelónál miért nem mindegy az illető neme?

Nem hisztizek, de komolyan idegesít ez már. Vagy csak én tapasztaltam ilyeneket?



2016. júl. 8. 09:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, amikor a TESCO-ban beállok a legrövidebb sorba, és csak utána veszem észre, hogy férfi a pénztáros, férfi létemre azonnal átállok egy másik sorba mert tapasztalatból tudom, hogy egy férfi pénztárosnak a fele akkora sor is dupla annyi ideig fog tartani...
2016. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!