Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért zavarja a főnököt hogy...

Miért zavarja a főnököt hogy nem jelentettem be előre távozási szándékomat? Ő pont ugyanezt tette az általa kirúgottakkal-vagy neki szabad de ha vele csinálják akkor már nem oké?

Figyelt kérdés

Új vezető jött januárban és a régi „gárda” embereinek jó részét időközben kirúgdosta. Sose szólt előre senkinek csak kapták a felmondást, felmondási idő és mehetnek. Van olyan akinek még a felmondási időt se kellett letölteni kifizették csak menjen már.


És akkor jövök én aki eddig maradtam, nem rúgtak ki. Viszont én meg felmondtam, beadtam a felmondást 30 nap és megyek.

És a főnök ki van akadva hogy „mondhattam volna” és „miért ilyen hirtelen” és” etikátlan ilyen gyorsan”.


De érdekes: neki szabad egyik percről a másikra felmondólevelet firkantani és akár 10 éve ott levőt kib---intani?

De ha dolgozó mond fel akkor miért nem szólt előre?

Honnan veszik ezek a szutyok főnökök ezt a hatalmas arcot? Miért nem szóltam előre? Miért ő szólt volna fordított szituban? Dehogy !

Vagy neki szabad? (gondolja ő…)


2016. júl. 10. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
szard le
2016. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy egy ember aki főnöki beosztásban van szutyok még nem a "főnök" minőség az. Én is tudnék regélni a felelőtlen alkalmazottakról és hogy munka előtt lelép cserben hagyva mindenkit... Ilyen értelemben sem az összes alkalmazott szutyok... Merem remélni
2016. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem etikátlan, mert ledolgozod a 30 napos felmondást. Munkahelyet cserélni meg mindenkinek alapvető emberi joga.


Nekem is most fog lejárni a felmondási időm és marhára leszarom, mit mond a főnököm. Ráadásul én egy nagy projekt előtt lépek le, de még ez sem igazán érdekel. Nyilván ha normálisan állt volna hozzám, nem dolgoztatott volna ingyen és megbecsült volna, akkor nem mennék el..


A te főnöködnek is inkább magába kéne néznie és gondolkodnia, hogy miért mész el...

2016. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

" is inkább magába kéne néznie "


Ő? Na ő aztán nem. Ő meg van arról győződve hogy mindenki hülye csak ő a helikopter.

Ő az az ember aki azt hiszi a nap is miatta kel fel.

2016. júl. 10. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Le kell lépni, mindig az volt a duma hogy jön helyetted 100 másik, most meg már az van hogy lelépek mert lesz 100 másik lehetőségem! hahaha
2016. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát az a 100 másik az konkrétan 1 másik amit laza 9 hónapig tartott fellelnem.

Ide vesznek fel kezdetnek 3 hó próbaidőre.

Ez a nagy helyzet.

2016. júl. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!