Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főiskola mellett munka?

Főiskola mellett munka?

Figyelt kérdés

Több helyen dolgoztam már, meki, costa coffee...stb.

De a hátam nem a legjobb állapotban van és a sok állástól, cipekedéstől iszonyatosan fáj.

Viszont szeretnék és kell is dolgoznom. Valaki tudna tanácsot adni, hogy mit?

Dolgoztam lovardában és gyerekekkel is. Az is megerolteto volt, de élveztem ezért nem "szenvedtem" annyira. Csak jelenleg sehol nem találok hasonló jellegű munkát.

A segítséget előre köszönöm!



2016. júl. 12. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Irodai munka (call center, adatrögzítés, adminisztráció pl.) nincs?
2016. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hátaddal gyógytornázni nem szoktál? Orvos vagy csontkovács?

Azért írom ezt, mert azért 8 óra állás után nem kéne, hogy nagyon fájjon. Nekem a lábam fájt napi 10 óra után heti 3-szor, amikor ilyesmit dolgoztam, de azt is megoldotta a torna és a masszázs.

Ha a hátaddal van gond, akkor a folyamatos üléstől is megfájdulhat, sőt az rosszabbat tud tenni.

2016. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Általában 10 órát dolgoztam és ha időm engedi járok gyógytornázni. (tudom többet kéne foglalkoznom vele :/)

Nem feltétlen ülő munkára gondoltam, mert valóban az sem tesz jót. Hanem valami kettő közötti dologra csak olyat nem tudok :/ :P

2016. júl. 12. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg portás? Ők ülnek a portán, néha sétálgatnak, ajtót, kaput nyitnak. Vagy postán újságkihordó - vagy levélkihordó- , az sétából áll és ha elfáradsz leülhetsz egy padra öt percre.
2016. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!