Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul vagyok a fáradtságtól,...

Rosszul vagyok a fáradtságtól, igy bemenni munkára?

Figyelt kérdés
A héten minden nap fél5-kor kell(ene) kelnem beleértve szombat, ezen kivül minden áldott nap valahova mennem kellett. Egyszer sem aludtam sem délután, és éjjel sem 6 óránál többet. Úgy érzem még ha egy napot igy kell töltenem akkor össze fogok esni. Ti ilyen esetben, kimerültség végett kihagynátok munkanapot? Megtehetni meg lehet, mások is megteszik kisebb dolgokért is.
2016. júl. 14. 22:39
 1/9 anonim válasza:
Nem, nem hagyok ki, aki nem dolgozik ne is egyék.
2016. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Régen dolgoztam 12 órában a hét minden napján, több héten keresztül, fizikai munka volt, és végig állni kellett, és minden nap 4-kor keltem, 6-kor kezdődött a munka. Életem egyik legrosszabb időszaka volt, a legalja. Igazából minden nap úgy 11 körül rámjött az álmosság, de olyan erősen, hogy állva is elaludtam volna, sőt, küzdenem kellett az álmosság ellen, minden porcikám a porba akart hullani és aludni. Ez minden nap rámtört, viszont 12 óra után elmúlt...


Viszont az az érdekes, hogy egy ponton túl az ember túllendül valahogy. Lehet, hogy most vagy a holtponton, viszont az az érdekes, hogy ha az ember átlendül ezen, akkor nem is érzi magát olyan fáradtnak, valahogy hozzászokik. Nekem is ez volt hétről hétre, és én inkább szerdán voltam legjobban kész, péntekre már egészen belejöttem a fáradtságba (mindig hétfőtől péntekig volt a meló).

2016. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sokszor alszok csak 2-3 órát, van amikor nem is alszok, mondjuk én nem élek stresszes életet, volt, hogy fáradtan is bejöttem (pedig aludhattam volna még otthon).


Ha te úgy érzed, hogy nem bírod, akkor talán szabadságot kellene kivenned, vagy "betegszabit" és az orvossal intéztetni papírt...de ezt már csak végkimerülés közeli állapotban...


23F

2016. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

17 hónapos a gyermekem, 17 hónapja kb 4 órát alszok 2 részletben.

Jelentem még élek ;)

2016. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én még nem hagytam ki fáradtság miatt munkanapot. Mindennap 5-kor kelek, munka után pedig vár otthon a család. Nincs délutáni alvás, meg pihi, éjszaka is 7 órákat alszok max. Így telik minden hetem.

Ha még is így érzed, akkor vegyél ki szabit.

2016. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mondanám lazának a munkám, ami nem baj mert legalább formában maradok. De mire hazaérek addigra az erőm nagy része odalett, délután pedig nem alszom mert nincs időm. Gyerekem az nincs de vannak más dolgaim és kötelezettségeim, épitem a jövőmet ezért a párkapcsolat is alig fér bele. Már voltak viták is e miatt, az időhiány miatt de nem teszek le arról, hogy küzdjek egy jobb jövőért. Ezért akarok egyszer-kétszer kivenni napot, mert valamikor fel kellene töltődni. Aki pedig azt irta aki nem dolgozik, nem is egyék, az gondolkodjon már egy kicsit. Nem ingyenélni akarok, hanem egy kicsit erőt gyűjteni. Nem ugyanaz.
2016. júl. 15. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre való a fizetett szabadság.
2016. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Napi 6 óra alvással élek évek óta. Pedig aludnék többet is, ha tudnék. Nem kellemes az tény, de nem kibírhatatlan.


Ha nincs semmire időd a munkád miatt, akkor váltsál.

2016. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Váltani fogok ahogy felvesznek máshova, addig maradok itt ahol vagyok. Itt a szombat miatt nehéz, nagyon hiányzik az az egy nap pihenés mert egyszerűen nem tudok regenerálódni és működni, ahogy kellene.
2016. júl. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!