Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudtok a munkára koncentrálni,...

Tudtok a munkára koncentrálni, ha egy elmebeteg folyton a nyomotokban van?

Figyelt kérdés

A munkaerőkölcsönző kiküldött 2 napra valahova, ahol egy bunkó idegbeteg nő folyton a nyomomban volt, szabályosan nem hagyott békén, kötözködött, pofákat vágott stb. A főnök ismer, mert már voltam ott, mindenkivel kijöttem (ez a nő akkor még nem volt ott). A főnök állította le az idegbeteget, tőlem elnézést kért. Utána az idegbeteg nagyon kedves lett.

Ti az ilyen helyzetekben hogy őrzitek meg a nyugalmatokat?

A 'lesz.r.m' azért nem ment, mert folyton a nyomomban volt, keresett, vadászott rám.


2016. ápr. 19. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy nem a közvetlen családodban van hasonló, akivel egy fedél alatt élnél.

A főnöknek tudod jelezni az ilyeneket, a többi az ő dolga. Most már békén hagy, hogy a főnök elintézte, vagy még mindig nem hagy békén? Legfeljebb nem vállalsz itt több munkát.

2016. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismered a mondást?


megszoksz vagy megszöksz

2016. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már nem vagyok ott (a cég több helyre közvetít ki minket).


A gyakorlatom még rosszabb volt, ott is volt egy elmebeteg nő és a főnök is gondoskodott a rossz légkörről. Ott több nőnél sírásig fajultak a dolgok, 1 évig ha bírta valaki az csoda volt

2016. ápr. 19. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mindig könnyebb egy ilyenből, ha valaki csak kolléga, és nem élsz vele egy fedél alatt, mint hogyha családtagod hasonló, és szégyenkezned kell miatta, mert az egész családot bolondnak nézik a viselkedése miatt (függetlenül attól, hogy rosszindulatú vagy beteg). Nekem a családomban van hasonló, ő speciel beteg, de a munkájában más, én már kiderítettem az okát, minden esetre ha a munkahelyen lenne ilyen valaki, én már föl sem venném a viselkedését, a családtag immunissá tett a kívülállókra, viszont családba egy is bőven sok.
2016. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit csinál az a családtag? Testvér vagy szülő? (ha megkérdezhetem..)
2016. ápr. 19. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!