Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a fajta 4 műszak nagyon...

Ez a fajta 4 műszak nagyon fárasztó lehet?

Figyelt kérdés

2 nap reggel 6-tól este 6-ig.

2 nap pihi

2 nap este 6-tól reggel 6-ig,majd elölről.

Van egy 45 perces szünet illetve vagy 4 db 5 perces szünet.


Bírnátok ezt a beosztást hosszú távon?



2016. júl. 18. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Férjem évekig dolgozott így, ő nagyon szerette.
2016. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire kimerítő a munka. Ha egész műszakban talpalni kell, vagy álló munka, akkor sok ám az a 12 óra, főleg 5 perces szünetekkel. még brunyálni is kevés.
2016. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gyári operátori munka,ülni nem lehet.
2016. júl. 18. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
napi 12 óra? kösz nem! inkább éhezem.
2016. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam így, de csak egy műszakban és nem volt olyan rossz. Mindig arra gondoltam, csak két napot kell kihúznom és szabad vagyok. Szerettem, amikor hétköznapra estek a szabadnapjaim és egy csomó mindent intézhettem, amihez egyébként szabi kellett volna.

Viszont így, hogy állandóan változnak a műszakok, elég keménynek tűnik, nem tud beállni a szervezet egy ritmusra és ez hosszú távon megterhelő lehet.

Nézzük meg pl az éjszakás műszakot: az első szabadnapján reggel hatig még dolgozik az ember, utána hazamegy, ezt a napot át fogja aludni, elveszett. A második szabadnapon meg az éjszaka után nagy nehezen átállva korán aludni kell menni, mert másnap reggel 6-kor indul a munka.

2016. júl. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod mit bírsz...5évig csináltam,pici törékeny csajként. Egy 20 és egy 10 perces szünettel. Állóképesség kérdése. Sokan kidőltek(szó szerint)
2016. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!