Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 műszakban éjszakás és...

3 műszakban éjszakás és délutános műszak esetén mennyivel lesz több a fizu?

Figyelt kérdés

Akik 3 műszakban dolgoznak azoknak a fizuja mennyivel lesz több az éjszakás és a délutános pótlékok után?

Mondjuk havi 10-15 ezerrel többet kapnak,mint az a munkás aki nem dolgozik délután és éjszaka?



2016. jún. 23. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár én nem 3 műszakban vagyok, de egyik jó haverom pont abban van és beszédtéma is volt köztünk a fizuja. Náluk (tehát nálatok nem biztos, hogy így lesz) nála a hétvégi munka, ünnepnapi, és éjszakai meló dupla pénzt fizet. Az, hogy mennyit jelent attól függ, hogy lesz a beosztásod. Ő 160 nettót vitt haza előző hónapban, és olyan 110-120 körül van az alap fizuja, de sokat is dolgozik érte! Délutános műszak szerintem nem fizet többet
2016. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!