Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy ha nem...

Mit tegyek, hogy ha nem szeretem a munkahelyem meg a kollegákat?

Figyelt kérdés
Január elején kezdtem, akkor még jó volt minden. Nem túl nagy fizetés, de 7-től délig kellett csak ott lenni, utána tudtam itthon segíteni, ez egy tanya hely és egyedül vagyok 2 beteg szülővel. Így rám szakad minden tanyai munka (gaz írtás, favágás, vízhordás, szülők ellátása, stb.), de később már hosszabították a munkaidőt, 2-ig ott kell lenni, de semmit se csinálunk csak kibeszélik a szomszédokat akik engem hidegen hagynak, mert furkó parasztok ahogyan a munkatársaim is. Persze fizetés nem változott és most hétfőtől már reggel is hosszabbítva lett a munkaidő, most már reggel 6-ra kell menni, de se a fizu, se a délutáni műszak vége nem változik. Így már az 5 óra helyett 8 órát kell ott lenni pici pénzért. Azért kell reggel korábban ott lenni, mert meleg van, tehát 11 órától 2-ig semmit nem csinálunk, nekem meg 2 után kell megkezdenem itthon füvet nyírni ami nagy területen nem kis munka + gyorsan nő, minden héten nyírni kell. Ráadásul állatok is vannak, víz nincsen, azt is hordani kell. Mind e mellett baszogatnak a munkahelyen, minden dolgomba beleszólnak úgy, hogy semmihez sem értenek, nincs még érettségijük sem, nekem meg pénzügyes szakmám van. Elgondolkoztam, hogy így ennek a munkahelynek nincs értelme, mit tegyek, felmondjak, keressek mást?

2016. jún. 25. 03:34
 1/7 Béla211 ***** válasza:
Ha nagyon rosszul érezed ott magad kezdj el nézelődni. Vegyél ki egy két nap szabit ha van és nézz körbe a környéken mik a lehetőségeid.Szabadság azért is jó lenne, mert legalább ki szakadsz kicsit a kollégáid társaságából és megnyugszol.
2016. jún. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Közmunka igaz? Ott ez így megy. Viszont több a tudásod lehetnél írnok stb, és igen ez nem munka, ebből kijönni egyszerűen képtelenség (52 kézbe), tudom mert magam is azt csinálom. Nálam annyival más hogy az időseknél vagyok fűnyírós és házalok, magam ura vok 90%-ba. Jobban járnál igen ha normálisabb, intelligensebb munka után néznél ahol nem nézik le a másikat, engemet is meg mindenkit ugyan úgy kibeszélnek, ez élteti őket mert a baj megmarad 52 melett. Mikor több volt a fizu nem volt ilyen, mindenki nyugodt volt mert tudta hogy a fizu sok mindenre elég fog lenni és még marad is.
2016. jún. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondj fel és keress mást. Nekem is elegem lett, kerestem aztán találtam is valamit és már a felmondásomat töltöm.
2016. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni ,más megoldás nincs. Tudom faluhelyt nehéz a boldogulás,de akkor valahogy be kell jutni a városba.
2016. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Persze fizetés nem változott"

Idáig olvastam.

Te tényleg ennyire hülye vagy?

2016. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
keress más melót
2016. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5.!


Pont annyira mint Te...


Amúgy tavasztól van aki magasabb bérezést kap.


Igazatok van, ennek így nem sok haszna van, hétfőn fel is mondok.

2016. jún. 25. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!