Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche Boxster 1999-2000...

Porsche Boxster 1999-2000 vagy BMW Z4 2003?

Figyelt kérdés
Melyiket miért előnyök hátrányok melyiknek van jobb vezetési élménye barmit meghallgatok mert én nem tudok dönteni😞😞!

2016. júl. 2. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy akár az újabbik Alfa Romeo Spider (2007)???
2016. júl. 2. 18:46
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a bmw meg a porsche közel van egymáshoz, de az alfa az más tészta. Az alfa első vagy összkerékhajtású, és nehéz mint a sár... Az alfa romeo brera kabrió változata lényegébven ami szintén nehéz (a sima 159-es alfa is nehéz), a kabrió meg ugye még nehezebb a merevítések miatt, a 3.2-es v6-os ami már viszi úgy ahogy...


A z4 meg a boxter pedig igazi roadsterek, a z4 olcsóbb fenntartrású szerintem, azok a motorok (2.2, 2.5, 3.0) más bmw-kben is megtalálhatóak, a porsche-ban pedig középen van a motor, és ugye boxermotoros, elég nehezen szerelhető, gondolom az alkatrész is drágább mint a bmw-hez. Igazából ki kéne próbálnod mind a kettőt szerintem, máshogy ezt nem lehet eldönteni...

2016. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem is kérdés, hogy a Porsche, azért egy Porsche a pokolban is Porsche :D

Egyébként ha tényleg csak obiektíven nézzük a dolgokat, a Boxster a kategória etalonja. Ahány tesztet és véleményt olvastam a Boxsterről, az mind csak dicséret volt. Nekem csak újabb Boxsterhez volt szerencsém, komolyabb útvonalon is (2008-as volt), az valami álom volt, gokart volt az autó. Biztos vagyok benne, hogy a régebbi sem sokkal rosszabb. Motorelrendezés szempontjából is a Boxster nyer :)

2016. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik tetszik 😊😊😊😊


Komolyabbra fordítva. A Boxster egybközépmotoros autó, sokkal nagyobb vezetési élmény, nem beszélve a márka presztízsről. Nekem volt egy 2,5-ös alap boxi, nagyon imádtam. Ugyan nem gyorsul akkorát, mint előtte a Carrerám, de nem kell lassítani a kanyarban. Hihetetlenül fekszi az utat. A boxer hang utánozhatatlan, a feelong egy Porschéban annyira sajátos. Én inkább a Boxit venném.

2016. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
Én BMW-s vagyok, de itt nem kérdés, hogy a Porsche-t venném!
2016. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!