Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Tigra (1999-es benzines),...

Opel Tigra (1999-es benzines), vagy Ford Puma (2000, benzin)?

Figyelt kérdés

Nem csak a városban mászkálnék vele, a párommal szeretünk utazgatni (nem a világ másik felére, de pl szomszédos országok, vagy Balaton, ilyesmi, ketten, max hárman tehát nem baj hogy nem nagy az autó), tehát nem csak rövid távokra használnám.

Melyiket érné meg jobban megvennem a kettő közül?


2015. okt. 20. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:

egyiket sem

Inkább corsa vagy fiesta ha már az opel meg a ford tetszik.


Mind a két tipus problémás

2015. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért problémás?

Én ebből a kettőből szeretnék választani

2015. okt. 20. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki mind a ketto kocsi es fapadod is!
2015. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a helyesírásod kicsit cikibb... bocs:D
2015. okt. 20. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek az autók ugyan "sportosan" néznek ki,de nem sport autók!!!Sőt!!Nagyon messze állnak attól!Viszont a falu bikája Gézának ez volt maga a megtestesült Ferrari,amit ütött vert ahol érte,így az eladó példányok bő fele lefingott agyonütött boyracer hulladék!


Az Tigrák eszik a motorolajat!De nagyon!Nyűgösek már korukból adódóan is,meg amúgy sem egy túl sztár konstrukció!Arról nem is beszélve,hogy a legerősebb változat is 1.6-os 106 lóval = helyváltoztatásra éppen elég,azon kívül semmit nem tud!Ja de...mégpedig azt,hogy mind e mellett még fogyaszt is rendesen!Hátra meg az ellenségemet sem ültetném,annyira kicsi a hely benne!


Puma:van belőle 1.7-es 125 lóval....felszaggatni ez sem fogja az aszfaltot,de azért már jobb mint az opel!Még a fűtőműve is egész jó,bár rossz úton használva fénysebességgel amortizálódik!Egyébként még az opelnél is szűkebb a kaszni,hátra meg már maximum amputált lábű törpék férnek be!Ritka mint a fehér holló,így bontott alkatrész semmi nincs hozzá,az új meg drága!


A két kocsiban ami közös,hogy maximum 2 személynek kényelmes,és hogy gyakorlatilag mindkettő eladhatatlan!

2015. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

tudom hogy nem sportautók csak tetszik a kinézetük, 24 éves lány vagyok amúgy és maximum ketten ülnénk bele a barátommal ezért gondoltam hogy ez a két típus megfelelő lehet

köszi a normális választ!

2015. okt. 20. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi pénzt szánnál autó vásárlásra,de szerintem ezektől találsz jobbat!!
2015. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
PGT 206 esetleg? :/
2015. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

En legalabb ismerem a mondat elejen a nagybetut.Te meg nem.


Szerintem minden olyan ciki ami tobbnek akar latszani, mint ami. Ez a ket kocsi tipikus ilyen. Sportkocsinak akar latszodni, de egy fapados kicsi autonak 3ajtos verzioja. Olyan ez, mint a szilikon mell, mukorom, festett szoke es 20kilo smink azokon a csajokon akiknek nagyobb bajsza van, mint nekem.


Eleve hosszu utra, mint irod egy kenyelmes GT vagy sportlimuzin kell. Nehez lenne kenyelmes GT -t mondani ilyen olcson, mint a tigra. Ugye 400-500eFt korul mozog az emlitett kocsi.

Sportlimuzint mar ennyibol lehet talalni pl. Bmw e30-325i vagy ha Opelben gondolkozol akkor talan 600-800eFt korl mar egy Manta kifoghato, bar azt kulfoldrol kellene behozni, itthon ritka.

Igazi GT erzesnek amire meg latok kis eselyt 5kilo korul az a Porsche924i, de most az sincs a hahun ennyiert. Egy faragot lom van 944 lokossel 825ert es egy egesz szep 990ert.


Egy a lenyeg utazgatos kocsit 5kilobol nem fogsz talalni es utazgatasra nem valo az a ket kocsi, de igazabol ciki is. Varosi bevasarlasra alkalmas mind a ketto, de oda meg kevesbe alkalmas, mint a Corsa vagy a fiesta. Azokba lehet pakolni is.

2015. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!