Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felnőtt autistákkal való...

Felnőtt autistákkal való foglalkozás milyen?

Figyelt kérdés
fontolgatom, hogy elszegődöm segítőnek felnőtt autisták mellé, viszont nem sok ilyen irányú tapasztalatom van, így tapasztalatokra lennék kíváncsi
2016. júl. 19. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen jót tenni akaró önkéntesekből lesznek a feldarabolt áldozatok valami folyó mentén...
2016. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hol, Hányszor, milyen munkakörben, milyen fokú autistáknál.. Ez így kevés.

Ha semmilyen szakirányú (gyógyped, pszicho, szocmunkás stb.) végzettséged vagy tapasztalatod sincs, akkor én nem annyira ajánlanám. Inkább gyerekekkel kezdd az ismerkedést.

2016. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni, mert felnőtt autistaként fejlesztésre lenne szükségem, de fogalmam sincs, hogy milyenre. Valami nagyon elmaradhatott, mert szociálisan inadekvát attitűd és személyiség jellemez, pontosabban nem bírom elviselni, hogy a neurotipikusok jól érzik magukat, én meg kimaradok az életből és rengetegszer nincs kihez forduljak, amikor pánikroham tör ki rajtam amikor valami baj ér engem és senki nem vigasztal meg.
2019. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!